| ZIMNÍ PŘÍPRAVA | Zimní turnaj v Brandýse nad Labem - výsledky

10.06.2022

SK Kosmonosy - FK Čáslav   5:1 (0:1)

Branky: 2x Kohout, Maryška, Kozma, Motyčka

Sestava I. poločas: Šteiner - Kraus, Žižka, Smetana, Hrdlička - Strouhal, Mašek M., Yerkhov, Marek - Fišer, Kořínek

Sestava II. poločas: Šteiner - Hradec, Podzimek, Kozma, Skramuský - Motyčka, Maryška, Mašek M., Král - Hlaváček, Kohout

Hodnocení zápasu hráčem Michalem Maškem:

"Zápas začal poměrně ve vysokém tempu, kterému pomohla i mokrá dlouhá umělá tráva, která byla v dobrém stavu. To nám velice vyhovovalo. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, šance se vytvářely na obou stranách. My v největší nastřelili pouze tyč a tak si slovo vzali hosté a potrestali nás po zbytečné ztrátě. Branka tempo utkání nijak nezměnila, ve vysoké intenzitě se poločas dohrál.

Do druhého poločasu šla nová jedenáctka, na soupeře jsme vlítli s vysokým presinkem, který nám jen prospěl. Donutili jsme soupeře ke mnoha ztrátám a zužitkovali je. Do útočného vápna jsme posílali jeden dobrý balón za druhým a v dobrém počtu jsme se dostávali do vápna soupeře. Konečným výsledek je i proto vysokých 5:1. S prvním utkáním můžeme být spokojeni, v utkání byli nějaké chyby, ale máme čas na tom ještě zapracovat."

SK Benátky n/J - SK Kosmonosy 2:0 (1:0)

Sestava I. poločas: Hartych - Podzimek, Smetana, Kozma, Skramuský - Motyčka, Mašek M., Maryška, Král - Kohout, Kořínek

Sestava II. poločas: Hartych - Hradec, Žižka, Smetana, Šimáček - Marek, Mašek M., Yerkhov, Strouhal - Fišer, Kořínek

Hodnocení zápasu hráčem Michalem Šimáčkem:

"Zápas hodně ovlivnilo malé hřiště, na kterém se hrálo, což nám dělalo problém. V prvním poločase jsme byli téměř všude o krok pomalejší než domácí Benátky. Moc nám nevycházela kombinace a nedařilo se nám udržet míč na útočné polovině hřiště. Benátky nejprve měli asi dvě dobré šance, které neproměnili. Až ke konci poločasu potrestali naší ztrátu míče na polovině hřiště a rychlou akci po pravé straně zakončili gólem do prázdné branky.

V druhém poločase se hra moc nezměnila, my jsme už lépe dostupovali hráče Benátek, proto Benátky zjednodušili hru a hráli spíše dlouhé nákopy za obranu, ale na rozdíl od nás dokázali podržet míč. Nám po zisku míče chyběl pohyb, nebyli jsme moc v nabídce, snažili jsme se dostat do šance také spíše dlouhými nákopy do krajů, ale do slibné šance jsme se dostali pouze jednou po levé straně. Benátky přidali druhou branku ke konci zápasu, kdy jsem blbě rozehrál autové vhazování, Benátecký útočník šel sám na gólmana a střelou uklidil míč k pravé tyči. Po druhém gólu už se zápas spíše dohrával a na obou stranách už žádná šance nebyla."

SK Kosmonosy - Admira Praha B   1:2 (0:0)

Branka: Mašek M.

Sestava I. poločas: Šteiner - Kraus, Podzimek, Žižka, Hrdlička - Strouhal, Yerkhov, Maryška, Král - Fišer, Kořínek

Sestava II. poločas: Hartych - Hradec, Žižka, Zeman, Šimáček - Motyčka, Mašek M., Marek, Skramuský - Fabián, Kohout

SK Kosmonosy - FK Brandýs n/L  1:3 (0:0)

Branka: Fabián

Sestava I. poločas: Hartych - Žižka, Smetana, Hrdlička, Skramuský - Motyčka, Marek, Maryška, Šulc - Fabián, Kohout

Sestava II. poločas: Šteiner - Podzimek, Žižka, Zeman, Šimáček - Motyčka, Mašek M., Yerkhov, Král - Fabián, Fišer

FK Přepeře - SK Kosmonosy 9:1 (4:1)

Sestava I. poločas: Hartych - Kubelka, Žižka, Hrdlička, Skramuský - Šulc, Mašek, Smetana, Marek - Fabián, Kořínek

Sestava II. poločas: Šteiner - Hradec, Podzimek, Smetana, Šimáček - Motyčka, Yerkhov, Maryška, Skalický - Fišer, Kohout

SK Kosmonosy - SK Zápy 0:3 (0:2)

Sestava: Hartych - Kubelka, Žižka, Smetana, Šimáček - Šulc, Mašek, Fabián, Král - Šulc (46. Yerkhov), Fišer (46.Kořínek)

SK Kosmonosy - FC Velim 1:2 (0:2)

Sestava: Hartych - Marek, Smetana, Hrdlička (46. Žižka), Šimáček (46. Skramuský) - Šulc (46. Kubelka), Mašek, Fabián, Kohout (46. Motyčka) - Fišer, Kořínek (46. Yerkhov)