|U15| Krajský přebor ve Slaném

26.08.2023

KP žáků U15

SK Slaný x SK Kosmonosy "A"

 První zápas nové sezóny krajského přeboru odehráli žáci ve Slaném, kde si po bezbrankovém prvním poločase se svým soupeřem nakonec celkem s přehledem poradili.

sestava SKK: Hůlka (Košek) - Šlégr, Loranczyk, Kučera, Švadlenka, Sheiko, Vornhagen, Slobodianiuk, Hanvald, Lomaha, Šudoma, Šebek, Doubek, Cína, Hlaváček, Stříbrný

trenér Krmečík k utkání: Pro velké množství kluků na hřišti se jednalo o první a nebo jedno z prvních soutěžních utkání na velkém hřišti a ještě k tomu na hřišti vzdálenějšího soupeře. První poločas se ukázalo, že se hráči nezvládli dostatečně zkoncentrovat a výkon na hřišti tomu odpovídal. Bohužel jsme neměli dostatečný pohyb a dělalo nám velký problém podržet si balón po prvním dotyku a velmi rychle jsme ho tak ztráceli. Druhý poločas již byl z naší strany lepší a dosáhli jsme zaslouženého vítězství. V celém zápase se objevilo velké množství nepřesných přihrávek, špatných prvních dotyků s balónem a i nevhodných řešení herních situací. I přes to, že si ze hřiště soupeře odvážíme 3 body, nejsme s výkonem spokojeni, protože víme, že kluci umí zahrát mnohem lepší fotbal, než který zde ukázali. Věříme, že již ve středu to potvrdíme a náš výkon bude o poznání jiný a domácí utkání si užijeme více než toto.