|U13| Zápas na Astonce

08.10.2023

1.A třída žáků U13

FC Sporting MB x SK Kosmonosy "B"

sestava SKK: Zehnal - Chudárek, Folpecht, Bruntz, Matějovský, Žoček, Pastorek, Jákeš, Dvořák, Doležal, Svoboda, Berný, Švadlenka

trenér Kurc k utkání: I když se náš soupeř nacházel ve spodní polovině tabulky věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého už jen kvůli tomu, jak jsou od sebe týmy blízko a kluci se velmi dobře znají.

 Z obou stran jsme mohli vidět solidní a velmi vyrovnaný první poločas, ve kterém jsme měli možná trošku navrch a jednu šanci využili a v poločase, tak vedli. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili velmi koncentrovaně a chvíli po poločase navýšili své vedení. Soupeř se ještě snažil s utkáním něco udělat, ale defenzivní zlom v utkání přišel v 50. minutě, kde jsme se krásně prosadili hlavou z rohového kopu a tato branka se nakonec ukázala jako klíčová pro zbytek utkání. Domácí už nenašli dostatečnou sílu něco s utkáním udělat a my tak v utkání přidali ještě několik dalších branek a podruhé o víkendu si připsali vysoké a zaslouženě vítězství! Každopádně určitě výsledek úplně neodpovídá průběhu utkání, protože do přibližně padesáté minuty jsme hráli utkání, které mělo smysl pro obě dvě strany a věřím, že i náš soupeř se postupem času bude posouvat tabulkou, protože určitě ukázali, že kvalitu na to mají!   Hráče chválím za přístup a dobře odehrané utkání!

 Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za dovoz a podporu!