22.10.2023

1.A třída žáků U13

AFK Pečky x SK Kosmonosy "B"

sestava SKK: Zehnal - Beckert, Boubín, Čumita, Svoboda, Řezáč, Dobai, Dubský, Hůlka, Pastorek, Dvořák, Doležal, Švadlenka

hodnocení trenéra Kurce: Od začátku utkání bylo vidět na menším hřišti plno soubojů a dost přehuštěného prostoru. Takže každá dobrá přihrávka do volného prostoru byla nebezpečná a díky tomu jsme první poločas ovládli 3:0. V druhém poločase jsme především svoji laxností a zbrklostí dovolili soupeři se dostat na dostřel jediné branky. To, že zachybujeme je běžné, mrzí mě spíš fakt, že děláme na hřišti věci, které vůbec dělat nemáme. Měli jsme pomalé přesuny a hráli přihrávky do nesmyslných pozic. V zápase jsme spíše řečeno dostali podtlak sami sebe. Během druhého poločasu jsme se ale přeci jen vzpamatovali a díky dalším 3 vstřeleným brankám utkání zvládli! Jsem rád, že i když jsme měli dnes ve hře slabší pasáže, tak bojujeme, což bylo dnes klíčové a i takové zápasy někdy jsou.