01.10.2023

1.A třída žáků U13

Fotbal Neratovice - Byškovice "C" x SK Kosmonosy "B"

sestava SKK: Zehnal - Beckert, Chudárek, Boubín, Čumita, Svoboda, Cytryna, Žoček, Havlíček, Bruntz, Dvořák, Švadlenka

trenér Kurc k utkání: V neděli jsme zavítali na hřiště týmu z Neratovic. Už dle výsledků bylo jasné, že na soupeřově hřišti nás nečeká nic lehkého

Od začátku utkání se projevovala kvalita některých individualit v týmu domácích a ti se i brzo ujali vedení 1:0. Vedení mohli brzo navýšit na 2:0 z pokutového kopu, ale ten skvěle chytil náš brankář Zehnal. Od té doby jsme hru více srovnali a především díky bojovnosti a týmovému výkonu tak první poločas skončil z našeho pohledu 0:1. V druhém poločase kluci dále makali jeden za druhého a byli odměněni brankou na 1:1. Šance měli i domácí, ale my jsme se mohli opřít o znovu spolehlivě chytajícího Zehnala a v závěru utkání z našich šanci utkání rozhodnout, ale to se nám nepovedlo. Tak si po bojovném výkonu vezeme bod, který je pro nás velmi cenný, ale za odvedený výkon i zasloužený.
 Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu!