|U13| Ve Slaném se hrál krajský přebor

26.08.2023

KP žáků U13

SK Slaný x SK Kosmonosy "A"

 Pro první tým mladších žáků začala sezóna krajského přeboru ve Slaném. Po prvním, hezky zvládnutém, poločase zavládla v týmu, doplněném méně zkušenějšími hráči roč. 2012, malinká nervozita a do hry se vloudilo pár chyb. I přes menší komplikace však kluci utkání dovedli do vítězného konce a já jim přeji, aby se jim dařilo i dále.

sestava SKK: Košek - Pešta, Laušman, Čechlovský, Varga, Dubský, Dobai, Mergbi, Jakeš, Pastorek, Hůlka, Čumita, Žoček

trenér Kurc k utkání: Soutěže KP pro nás začaly na půdě SK Slaný. Celé utkání bylo velmi vyrovnané, ale na můj vkus nám hodně chyběl pohyb bez míče. I přes to jsme si v první části hry vypracovali pěknými akcemi tříbrankový náskok. V druhé půli už jsme se spíše trápili. Kluci bojovali, ale chyběl nám opět dost pohyb, jako kdyby někteří nechali po dlouhé cestě nohy v autobusu. A tak jsme si vyzkoušeli především defenzivní činnost, kde jsme působili až na pár zaváhání velmi dobře. I díky výbornému Koškovi v naší bráně jsme odvezli velmi cennou jednobrankovou výhru. 

 I když zápas nebyl z naší strany úplně nejpovedenější i takové zápasy jsou a je super, že jsme ho zvládli. V kádru jsou pořád nováčci, kteří hrají 8+1 prvním rokem, takže věřím, že jim zkušenější hráči pomohou a budou se zápas od zápasu společně jako tým posouvat dále!

 Děkujeme soupeři za utkání a přítomným rodičům za podporu!