|U13| Těžký zápas v Hradišti

16.09.2023

1.A třída žáků U13

Mnichovohradišťský SK x SK Kosmonosy "B"

 Na zápas se sousedy z Hradiště jsem se já osobně těšil, jelikož jsem v podstatě poprvé tušil, že to bude stát za to. Jsem velice rád, že se moje představa splnila, a my rodiče a samozřejmě i kluci na hřišti, jsme si užili fotbal. Samozřejmě pro nás všechny to byl o to hezčí zážitek, protože se klukům tento fotbal povedl i výsledkově. Každopádně díky do Hradiště za příjemnou atmosféru a těšíme se na další utkání, kterých bude v sezóně ještě dost.

sestava SKK: Zehnal - Boubín, Řezáč, Čechlovský, Havlíček, Janeček, Varga, Pastorek, Holík, Dvořák, Svoboda, Bruntz, Švadlenka

trenér Kurc k utkání: V sobotu jsme zavítali do sportovního areálu v Mnichově Hradišti, kde nás čekala těžká zkouška. Od úvodního hvizdu byli domácí aktivnější a v prvních 10 minutách se hrálo především na naší polovině. Několik šanci soupeře jsme ale přežili a v 15. minutě byli první, kdo skóroval. Tahle branka byla velmi důležitá, protože po první vstřelené brance už jsme začali diktovat hru především my a vytvářet si více šancí a ještě jednu do poločasu proměnit. V druhém poločase jsme stejně jako v prvním nezachytili úvod a brzo inkasovali, ale tato branka nás nezlomila a o pár minut později jsme přidali třetí povedenou branku. Poté už jsme herně víceméně dominovali a připsali si proti Hradišti zasloužené vítězství, které mohlo být po druhém poločase i větším rozdílem!

 Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu!