|U13| Povedené utkání s Pátkem

10.09.2023

1. A třída žáků U13 sk. B

SK Kosmonosy "B" x TJ Pátek

 Pro mladší žáky představoval zápas s Pátkem mnohem menší starost o výsledek, než v zápase starších kluků. U13 si rozdělila příděl branek do obou poločasů a celkem v pohodě si došla pro vítězství. Gratulujeme, ale samozřejmě si plně uvědomujeme slabší stránky našeho výkonu, na kterých budeme v tréninku pracovat.

sestava SKK: Zehnal - Boubín, Chudárek, Svoboda, Beckert, Havlíček, Hůlka, Švadlenka, Pastorek, Dvořák, Holík, Bruntz, Řezáč

trenér Kurc k utkání: Celý zápas se po většinu času odehrával v naši režii.  Když jsme za v času řešili situace pod tlakem rychlou přihrávkou, tak jsme se dostávali i do spousty šancí, což klukům pořád zdůrazňuji. Zároveň se nám dnes v týmu sešlo i poměrně dost individuálních nadprůměrných výkonů a věříme že cesta, kterou jdeme, je ta správná. V konečném důsledku jsme soupeře porazili nakonec vysokým rozdílem, ale je potřeba říct, že i soupeř měl v týmu pár velmi šikovných individualit, ale na konci zápasu jim už docházely síly. Celkově náš tým chválím za přístup a dobře odehrané utkání. V dalším kolem se představíme na hřišti sousedů z Mnichova Hradiště, což pro nás bude určitě velmi těžká prověrka a my se na ni přes týden budeme chtít v trénincích dobře připravit!

 Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu!