|U13| Polaban nás hodně potrápil

17.09.2023

KP žáků U13

SK Kosmonosy "A" x SK Polaban Nymburk

 Naši mladší žáci se nevzdávají ani při nepříznivém vývoji zápasu. Kluci sice vedli, ale poté brankově vládl soupeř. Troufám si však říct, že dnešní zápas ukázal sílu našeho širokého kádru, který trenér v této kategorii drží a opravdu se to vyplácí, jelikož se klukům v napínavém závěru k naší radosti podařilo výsledek převrátit ve svůj prospěch. Když nemůže jeden, zabere druhý a tým pak působí silně a hraje i hezký fotbal plný nasazení a vzájemné spolupráce.

sestava SKK: Košek R. - Folprecht, Pešta, Čumita, Čechlovský, Dobai, Dubský, Švadlenka M. Jakeš, Hůlka, Pastorek, Mergbi, Žoček

trenér Kurc k utkání: V neděli jsme v domácím prostředí přivítali v KP Polaban Nymburk.

 Utkání na velmi probíhalo na vysoké úrovni. Viděli jsme z obou stran v zápase opravdu hodně velmi povedených fotbalových akcích. Zápas byl velmi vyrovnaný a mohl se, troufám si říct, vyvynout jak na naši stranu, tak i na stranu soupeře, ale opět jsme prokázali, že v závěrech utkání má náš tým obrovskou sílu a dvěma brankami v závěru se kluci mohli radovat z dalšího vydřeného vítězství! Zmínil bych dvě klíčové věci. Za nepříznivého stavu 1:3 to kluci nezabalili a dále věřili, že utkání můžou zlomit na svoji stranu a zároveň bych chtěl vyzdvihnout i soupeře, protože především tyhle utkání mají pro obě strany smysl a děti hrají náročné utkání až do konce do pokraje svých fyzických sil.
 Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu!