21.10.2023

KP žáků U13

Sokol Hostouň x SK Kosmonosy "A"

sestava SKK: Košek - Folprecht, Laušman, Pešta, Dubský, Varga, Holík, Dobai, Kulichová, Bruntz, Mergbi, Matějovský

hodnocení trenéra Kurce: Povedl se nám vstup do utkání. Víceméně po celý první poločas, i když se především hrálo ve středu hřiště, tak my se po rychlých vyjetích dostávali do vyložených šancí, kterých jsme měli v první půli dost. Žádnou jsme ale neproměnili, a tak ze dvou pološancí jednou udeřil náš soupeř a šel do kabiny s poločasovým vedením 1:0. V druhém poločase jsme brzo vyrovnali a měli další šance, ale místo toho jsme inkasovali z velmi sporné penalty, kde dle mého byl faul skoro 3 metry před vápnem, ale člověk to stejně nezmění. Asi stejně jako když rozhodčí neví, jak se zachovat, když nastane malá domů. Po inkasovaném gólu z pokutového kopu se hra už dost otevřela a bylo to dost nahoru dolů a my jsme inkasovali ještě jednou. Nakonec přes náš závěrečný tlak, kde jsme se opravdu rvali za výsledek, jsme nakonec z utkání urvali bod za remízu. Vzhledem k průběhu je škoda, že v prvním poločase, kde jsme hráli opravdu pohledný fotbal, jsme  nedokázali situace vyřešit brankou, ale i takový je někdy fotbal. Já mám největší radost z toho, jaký jsme udělali za 2 měsíce pokrok v postupném útoku, kde je vidět, že hráči chtějí a mají na to se posouvat! I takový bod z hřiště soupeře se počítá!