KP žáků U13

ČLU Beroun x SK Kosmonosy

První bodová ztráta v sezoně KP přišla pro mladší žáky po remízovém zápase.

sestava SKK: Košek - Čumita, Žoček, Pešta, Dobai, Dubský, Jákeš, Mergbi, Kulichová, Varga, Bruntz, Folprecht, Čechlovský

trenér Kurc k utkání: Před začátkem utkání jsme si jasně opakovali, že hrát můžeme s každým soupeřem a je jen na nás jakým způsobem k tomu jako tým přistoupíme.

A od začátku utkání jsme k tomu přistoupili velmi dobře. Hrálo se velmi vyrovnané utkání ve vysoké intenzitě. V prvním vyrovnaném poločase padlo po jedné brance na každé straně. Druhý poločas měl podobné měřítko jako první. Nejdříve jsme z kraje poločasu po nedohrané situaci inkasovali a prohrávali 1:2. O 8 minut později po rychlém přechodu z obrany do útoku jsme pěknou kombinaci vyrovnali na 2:2. V 48. minutě jsme po individuální chybě znova inkasovali a prohrávali 2:3. Tato branka nás na pár minut položila, ale spolehlivý Košek nás ve dvou klíčových momentech podržel a tak jsme měli pořád jenom jednobrankové manko, které jsme smazali v 58. minutě po dobře zahraném rohovém kopu. Konec zápasu už byl velmi vyrovnaný, ale dvě nejnebezpečnější šance jsme měli my, ale ty jsme bohužel neproměnili. Tak jsme si odvezli z Berouna bod za, v konečném součtu, spravedlivou remízu.
 Co se týče utkání, tak z našeho pohledu byl opět vidět posun vpřed, co se týká přechodů do útoku a i dobrého bránění. Pracovat určitě musíme ještě na rozehře od brankáře, kde je potřeba aby jsme měli více pohybu i odvahy. Jinak nemám klukům dnes co vytknout a jen tak dál do další práce.