|U13| Druhé derby v A třídě

27.08.2023

1. A třída žáků U13 sk. B

SK Kosmonosy "B" x DBSK

 Dalším okresním derby dnes pokračovala sezona 1. A třídy. Tentokrát k nám do domácí arény přijel tým DBSK. Po výsledkově nepovedeném poločase naši hráči v druhé části výsledek otočili a podařilo se jim v mistrovské sezoně znovu zvítězit. Gratulujeme.

sestava SKK: Zehnal - Beckert, Boubín, Chudárek, Dubský, Řezáč, Dobai, Kulichová, Švadlenka, Svoboda, Dvořák, Havlíček, Janeček

trenér Kurc k utkání: V A. třídě jsem se představili poprvé doma proti DBSK. Lehce pokropený trávník dával tušit rychlý fotbal, což se také splnilo. 

 Do začátku utkání jsme vstoupili velmi dobře a aktivně. Vytvořili jsme si i pár vyložených šancí, které se nám však nepodařilo proměnit. Naopak v druhé části poločasu se dostali do hry více hosté, kteří byli aktivnější a jednu šanci se jim podařilo využít a v poločase tak vedli. Celé utkání se hrálo ve velmi vysoké intenzitě a v druhém poločase jsme začali soupeře přeci jenom přehrávat, i díky fyzické připravenosti, my. Šance jsme si vytvářeli, ale nedařilo se nám je proměňovat. Až v posledním 15 minutovém úseku jsme vstřelili 3 branky, přežili dvě šance hostů v závěru a mohli se radovat z vydřené výhry proti velmi kvalitnímu soupeři, který odehrál výborné utkání. Výhra je hlavně za druhý poločas, kde jsme na tom byli fyzicky lépe a soupeře začali herně přehrávat, z mého pohledu zasloužená.
 Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu!