|U13| Domácí utkání s Bohemkou z Poděbrad

13.09.2023

KP žáků U13

SK Kosmonosy x FK Bohemia Poděbrady

sestava SKK: Zehnal - Pešta, Boubín, Čechlovský, Folprecht, Dubský, Varga, Dobai, Hůlka, Mergbi, Jakeš, Holík, Kulichová

trenér Kurc k utkání: Ve středu jsme dohrávali první kolo KP. 

 Do utkání jsme nevstoupili moc dobře. Chyběl nám celkově pohyb a nasazení a v celém prvním poločase jsem vlastně pozitivní prvky hry hledal velmi těžko, ale i přes to jsme v poločase ztráceli jen jednu branku.
 O poločasové přestávce jsme si vysvětlili, že takovým způsobem to určitě nepůjde a jestli chceme z utkání nějaký bod urvat, tak musíme druhý poločas začít jako úplně jiný tým. Jsem rád, že aspoň nějakým způsobem si hráči vzali to, o čem jsme se bavili v poločasové přestávce, k srdci. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem lépe, a i když ne vše se nám dařilo, tak jsme byli pohyblivější, důraznější a především jsme daleko rychleji našeho soupeře dostupovali než v prvním poločase. A i za tohle jsme byli odměněni v druhém poločase 3 vstřelenými brankami. Hlavně čtvrtá branka byla velmi povedená. Určitě to z našeho pohledu nebylo nejpovedenější utkání, ale i díky druhému poločasu jsme se nakonec radovali z vítězství. Vzhledem k druhé půli určitě máme na čem stavět, ale pořád máme ve hře nedostatky na kterých musíme zapracovat, protože budou další velmi těžká utkání!
 Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu!