|U13| Dohrávané utkání s Č. Brodem

30.08.2023

KP žáků U13

SK Kosmonosy "A" x SK Český Brod

Ve středečním utkání se mladší žáci utkali s Českým Brodem a brankou v posledních minutách zvítězili.

sestava SKK: Košek - Chudárek, Pešta, Čechlovský, Laušman, Varga, Dubský, Dobai, Hůlka, Mergbi, Jakeš, Kulichová, Žoček

trenér Kurc k utkání: Poprvé v KP doma jsme se představili proti Českému Brodu. Pro nás to byl zároveň 3 den domácího soustředění, ale teď už k zápasu.

Celý zápas byl od začátku velmi vyrovnaný na obou stranách. My jsme nejvíce hrozili po stranách, což nám opravdu vychází a věřím, že je jen otázka času, než z toho začneme dávat více branek, ale i soupeř měl svoji kvalitu. V poločase jsme díky 2 brankám středních záložníků měli jednogólový náskok. V druhém poločase, ale soupeř vyrovnal na 2:2 v pasáži, kde nám dělalo obrovský problém při zisku míče ho udržet na svých kopačkách a naopak jsme jich hloupě i během celého zápasu dost ztráceli, což nás pak stojí mnoho sil, ale i v tomhle ohledu věřím, že půjdeme nahoru a je to taky otázka zkušenosti po více odehraných zápasech. Konec zápasu byl velmi hektický, v naší brance nás opět podržel výborný brankář a v závěru utkání jako kdyby jsme našli ještě sílu a chtěli utkání zlomit. Nejprve jsme trefili z tutovky tyč, ale o pár vteřin jsme blýskli krásnou brankou do horního rohu a mohli jsem se tak radovat z další velmi cenné a jednobrankové výhry!
 Ještě určitě máme na čem pracovat, ale pokud budou dále kluci pracovat, jak mají, tak věřím, že to bude zápas od zápasu lepší. Už v tomto zápase oproti minulém jsme zase udělali herní pokrok a taky daleko více soubojovali. Sám osobně jsem za kluky rád, že v době náročného soustředění toto utkání zvládli a večer si můžeme užít klidnou a vítěznou atmosféru!
 Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu!