|U12| PlaneoCup Hradec Králové

14.11.2023

PLANEO CUP – POHÁR MLÁDEŽE FAČR U12 Hradec Králové

Dnes jsme se se ctí zúčastnili III. kvalifikačního kola Planea, do kterého se naši kluci po zásluze svými povedenými výkony kvalifikovali. Umění našich hráčů a sportovní forma dnes nestačily a kluci v měření sil s divizními a ligovými soupeři tolik neuspěli. Ještě jednou bych jim však chtěl k celému Planeu pogratulovat a poděkovat za reprezentaci SK Kosmonosy na této úrovni.

sestava SKK: Hrubý - Pešta, Řezáč, Cytryna, Doležal, Boubín, Svoboda, Čechlovský, Havlíček, Pastorek, Dobai, Hůlka, Žoček, Švadlenka, Bruntz

hodnocení trenéra Kurce: Na kvalifikační kolo PlaneoCupu jsme zajížděli do Hradce Králové. Celý turnaj hodnotím pozitivně, my jsme hráli bojovně a to, na co jsme měli. Bereme samozřejmě velice s nadhledem, že u většiny ligových týmů byl vidět rozdíl především v technické zdatnosti a fyzické síle. I přes to naši hráči podali výkon na hranicích svých možností a patří jim dík, že za jakékoholiv stavu utkání nevzdávali a bojovali až do konce. Pro kluky prostě výborná zkušenost, jak vypadá fotbal v jejich věku víceméně na nejvyšší úrovni v ČR, takže jsem rád, že si to kluci vyzkoušeli a mohli vidět obrovsky rychlou hru. Celý den jsme si společně moc užili, prošli jsme si nový stadion HK a také byli na společném obědě. Klukům děkujeme za reprezentaci klubu a úspěch postupu až do III. kola Planea, což se ještě v historii klubu nikomu nepovedlo.

 Ještě jednou díky!