31.10.2022

OP, skupina Sever A

SK Kosmonosy vs. SK Akuma MB

sestava SKK: Bruntz, Švadlenka, Janeček, Havlíček, Pastorek, Dobai, Čechlovský, Žoček, Boubín

Dnes se absolutně nic nepovedlo. Omlouváme se soupeři a doufáme, že bude možnost sehrát nějaký další zápas, tentokrát v regulérních podmínkách.

hodnocení trenéra Kurce:

V pondělí nás čekalo další mistrovské utkání OP, tentokrát proti Akumě MB.

Předem se chci omluvit hlavně hostujícímu týmu a taktéž všem rodičům, kteří utkání navštívili. Možná že prvních 20 minut, kdy byla ještě vidět aspoň půlka hřiště, snesl zápas nějaké parametry. Od druhého poločasu se však i kvůli mlhavému počasí už moc o fotbal ani nejednalo a vlastně hrál ten, kdo viděl balón. Takže se omlouvám za hlavně špatně zvolený čas zápasu, ale jsme v období, kdy se nové termíny hledají už velmi těžko.
 K hernímu počinu mužstva asi počasí taky úplně nepřispělo. Na můj vkus jsme působili buď moc zbrkle a hráli z jednoho doteku, a nebo nám některé věci trvaly až příliš dlouho. Dále se mi to hodnotí velmi těžko, protože v druhém poločase už jsem toho taktéž moc neviděl.

Pozitivum je, že kluci v zápase ve kterém prohrávali 1:3 otočili v šíleném počasí skore zápasu ve svůj prospěch. Každopádně náš den to úplně nebyl, takže už se těšíme na další zápas v sobotu, kdy budeme chtít s kluky napravit dnešní zápasový výkon.