| U11 | Zákupy cup letos podruhé  a znovu úspěšně

21.02.2022

V sobotu 12. 2. 2022 jsme se zúčastnili po druhé v tomto roce turnaje v Zákupech. Na turnaji jsme měli dva týmy. Bilý tým obsadil po prohraném finále druhé místo. Červený tým po výhře po penaltách třetí místo.

SK Kosmonosy - červený tým:

Skupina A:

SK Kosmonosy červení : Kochánky/ Předměřice 7:0 (branky: 3 Kulichová, 2 Hůlka, Beckert, Bruntz)

FC Slovan Liberec : SK Kosmonosy červení 1:0

Lokomotiva Česká Lípa : SK Kosmonosy červení 0:2 (branky: Bruntz, Kulichová)

SEMIFINÁLE

SK Kosmonosy bílí : SK Kosmonosy červení 0:0 (PK: 2:0)

O 3. MÍSTO

SK Kosmonosy červení : Junior Děčín 2:2 (PK 3:2) (branky: Hůlka, Kulichová, rozdoujicí penaltu v šesté sérii proměnil Švadlenka)

Hodnocení trenerů Kurce a Boxana:

  "Náš červený tým vstoupil do turnaje velmi dobře hned v prvním utkání nastřílel sedm branek, v dalších zápasech kluci sehráli velice vyrovnané a bojovné utkání. Ve druhém utkání těsně podlehl 0:1 Slovanu Liberec, ale v klíčovém třetím zápase proti Lokomotivu vyhráli 2:0 a zajistil si postup z druhého místa do vyřazovacích bojů o medaile. Ve všech zápasech se ukazovala spoustu věcí, které nacvičujeme v tréninkách, z čehož máme s trenérem velkou radost. V naší hře opět nechyběla snaha o kombinační hru, podpořená nasazením a nebát se hrát 1 na 1. Kluci si za spoustu povedených akcích a vstřelených branek nakonec po dvou infarktových penaltových rozstřelech ve vyřazovacích duelech vybojovali bronzovou medaili. Zvláště bych ocenil, jak si kluci navzájem fandili a povzbuzovali se. Děkujeme za dopravu a skvělou podporu rodičům."

Individuální ocenění: Marie Kulichová ( nejužitečnější hráčka turnaje)

Sestava: Zehnal - Beckert, Švadlenka, Laušman, Kulichová, Hůlka, Bruntz


SK Kosmonosy - bílý tým:

Skupina B:

SK Kosmonosy bílí : Hrádek nad Nisou 2:0 (branky: Čumita, Svoboda)

Arsenal Česká Lípa : SK Kosmonosy bílí 1:3 (branky: Jákeš, Folprecht, Svoboda)

Junior Děčín : SK Kosmonosy 1:1 (branka: Jákeš)

SEMIFINÁLE

SK Kosmonosy bílí : SK Kosmonosy červení 0:0 (PK 2:0). Rozhodujicí penaltu v druhé sérii proměnil Folprecht.

FINÁLE: 

FC Slovan Liberec : SK Kosmonosy bílí 5:1 (branka: Jákeš)

Hodnocení trenerů Kurce a Boxana:

Bílý tým se na turnaji prezentoval také velice dobře, zejména svou bojovností a kvalitním bráněním. První dva zápasy ve skupině vyhrál, kdy v byl obou zápasech po celou dobu lepší a v důležitém třetím zápase dokázal uhrát remízu s Děčínem a zajistil si tak 1. místo ve skupině. V semifinále přišel nešťastný souboj obou kosmonoských týmů, ze kterého vyšel na penalty bílý tým lépe. Zlaté medaile nakonec s Libercem ve finále bílý tým nezískal, avšak s jejich výkonem byla opět spokojenost. Zvláště bych ocenil, jak si kluci navzájem fandili a povzbuzovali se. Děkujeme za dopravu a skvělou podporu rodičům.

Sestava: Dzuro - Laza Duong, Folprecht, Čumita, Svoboda, Janeček, Řezáč, Jákeš