|U11| Základní část OP je za námi

25.09.2022

sestava SKK: Vasiľ, Hadari, Procházka, Kühnel, Boubín, Řezáč, Babák, Liška, Hikl, Plíhal 

 Sobota pokračovala posledním zápasem OP ve skupině Jih 3. 

 Naše děti potvrdily stoupající tendenci výkonů a i s týmem Akumy dokázali kluci držet ve vyrovnaném a bojovném utkání krok. Utkání tak ve finále po našem obratu a vyrovnání skóre dospělo až k pokutovým kopům, kde byl soupeř šťastnějším týmem a radoval se z výhry za dva body.

 Našim dětem gratulujeme k výkonu a moc si vážíme jejich bojovnosti až do konce zápasu, který dokázal vyhecovat i rodiče k ještě větší aktivitě při fandění.

 Díky soupeři za utkání a rodičům za báječnou podporu.

hodnocení trenéra Boxana:

 Prvně se omlouvám za organizaci, že jsem kvůli turnaji s druhou partou na zápas dorazil až po výkopu. 

 Byl jsem ohromně překvapen v jakém tempu byl zápas na rozdíl od toho posledního ve Skalsku. Chtěl bych kluky pochválit hlavně za týmový výkon a za to, jak zápas prožívali a každý na hřišti nechal 100%. 

 Zhodnotil bych to asi jako nejlepší zápas od startu sezóny, který nabídl nádherné góly a vyvrcholil penaltami, takže žádný divák se rozhodně nenudil. 

 I přes prohru jsem nesmírně spokojený a právě prohra je jediná věc, která by se dala vytknout. 

hodnocení trenéra Kurce:

 V sobotu odpoledne nás čekalo poslední zářijové utkání OP. Přijela k nám Akuma MB.

 Jsem opravdu velmi potěšen výkonem všech hráčů. Kluci opravdu makali a jezdili jeden za druhého. A zápas prožívali až do posledního hvizdu přesně tak, jak by to mělo být. I přes nepříznivý průběžný výsledek 1:4 jsme naší obrovskou vůlí a bojovností, dokázali zápas v posledních 10 minutách vyrovnat a šlo se tak do penaltového rozstřelu, kde jsme byli nakonec smutnějším týmem. 

 I přes to musím kluky ještě jednou obrovsky pochválit za to, jakým stylem se prezentovali a jak bojovali. Jsme s trenérem Boxanem rádi, že i přes naši časovou vytíženost zvládli kluci začátek bez nás s trenérem Hlaváčkem!

Jen tak dál! Děkujeme rodičům za super atmosféru a podporu.