|U11| Výjezd do Jabkenic

16.10.2022

sestava SKK: Fronk, Doležal, Boubín, Hadari, Hikl, Procházka, Babák, Vasiľ, Havlík

 V nedělním ránu zajížděl náš tým na půdu Jabkenic. Konečně jsme po dlouhé době narazili na soupeře, s kterým se nemáme šanci tolikrát utkat. Jabkenice v základní části OP provázely zajímavé výsledky a tak jsme se těšili na hezké utkání. 

 Naše očekávání se potvrdilo a odehráli jsme velice vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo jen trochu štěstí a domácí prostředí.

hodnocení trenéra:

 V neděli jsme navštívili domácí hřiště týmu TJ Sokol Jabkenice, se kterým jsme se opravdu dlouho dobu vzájemně neutkali, a tak jsme se o to víc všichni na utkání těšili. 

 Utkání bylo od začátku velmi vyrovnané. Vzhledem k počasí a poničenému hřišti to byl opravdu boj o každý metr prostoru. Naši kluci bojovali, co to šlo a i díky podpoře fanoušků jsme nakonec vstřelili 6 krásných branek. Přes velké drama jsme nakonec smolně prohráli o dvě branky. I přes to jsem z výkonu dětí opravdu nadšený, v utkání makaly co to šlo a zase byl vidět další pokrok směrem dopředu.

 Dnes chci a zároveň musím vyzdvihnout výkon našeho mladého brankáře Milana, který se sám do brány přihlásil a převedl opravdu vynikající výkon.

 Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu a dopravu k utkání!