|U11| Tentokrát nám chyběl zápal pro hru

05.11.2022

OP skupina sever A

SK Klášter n/J vs. SKK

sestava SKK: Pastorek, Žoček, Pešta, Švadlenka, Najman, Bruntz, Čechlovský, Dobai, Hůlka

 V dnešním zápase nám jednoduše chyběla energie. Soupeře musíme pochválit za skvěle připravené, i když dle našeho názoru trošku menší hřiště, na kterém jsme se mohli předvést, ale tentokrát to nevyšlo.

 Kluci dnes nepředvedli výkon, kterým se obvykle prezentují a mají s ním v sezoně úspěchy, a tak nezbývá než pogratulovat soupeři a těšit se na jarní odvety.

hodnocení trenéra:

 Podruhé jsme v této sezóně narazili na Klášter a ani tentokrát jsme nevyhráli.

 Ve skupině sever OP to byla naše první porážka v okresní soutěži, což dříve nebo později zákonitě muselo přijít.  Musím upřímně říct, že se jednalo o výkonnostně jeden z nejhorších zápasů od začátku sezóny a řekl bych, že jsme soupeře podcenili. 

 S trenéry jsme se však s odstupem času shodli, že tato prohra našemu týmu jedině pomůže a vezmeme si z toho poučení. Do této chvíle jsme odehrávali utkání, kde jsme soupeře jasně přehrávali a kluci si po několika takových utkáních myslí, že jsou mistři světa a nemůže se nic stát. Tento zápas je tedy uvedl do reality a doufám, že si tuto lekci zapamatují. Až na výjimky nám v zápase na rozdíl od soupeře chyběla bojovnost, chuť, zápal a tak domácí tým zaslouženě vyhrál. 

 Sportovně gratulujeme našemu soupeři k vítězství a zároveň děkujeme rodičům za dovoz k utkání a podporu.