|U11| První turnaj KP je úspěšně za námi

10.09.2022

 V sobotu jsme v našem areálu SK Kosmonosy přivítali soupeře v turnaji KP U11.

 Krajský přebor SKFS U11 se v letošní sezoně hraje v první fázi systémem čtyř miniturnajů každý s každým.

 Na dvou, resp. čtyřech hřištích jsme se postupně utkali s týmy FK Pšovka Mělník, SK Slaný a na závěr s hráči FK Mladá Boleslav.

 Celý turnaj se nesl ve velice příjemné atmosféře, kterou nám však v jeho průběhu trochu pokazilo počasí. Hráče ani fanoušky to ale neodradilo. 

 Všichni hráči na hřištích předváděli moc pěkné vyrovnané výkony, které se projevily i v konečných výsledcích našeho miniturnaje.

SK Kosmonosy pod vedením trenéra Kurce: Svoboda, Hůlka, Švadlenka, Najman, Pešta, Dobai, Pastorek, Čechlovský, Bruntz, Janeček

 Za pořadatele bych chtěl poděkovat dětem za výkony a rodičům za hezkou atmosféru, kterou hlavně domácímu týmu vytvořili.

VÝSLEDKY KE STAŽENÍ

 

Hodnocení trenéra:

 V sobotu jsme v odpoledních hodinách v Kosmonosech odehráli první miniturnaj KP s týmy SK Slaný, FK PŠOVKA Mělník a FKMB. Každý s každým po 30 minutách.

 Velice si vážím možnosti dalšího srovnání pro kluky i s jinými týmy než tady na okrese. Odehráli jsme další 3 velmi kvalitní utkání. Zápasy byly velmi vyrovnané a až do konce se v každém bojovalo o konečný výsledek. 

 V celém turnaji jsme byli velmi klidní na balónu a vytvářeli jsme si opravdu krásné akce, které končily pohlednými brankami.

 Kluci si pouze dokázali, že když dodržují co mají a nepředržují zbytečně balón, tak můžou hrát vyrovnané utkání úplně s každým soupeřem. 

 Ještě jednou děkujeme soupeřům za velmi kvalitní a vyrovnané utkání.

 Díky patří i rodičům za bouřlivou atmosféru a těšíme se na další turnaj KP, tentokrát 24.9. v Mladé Boleslavi.