|U11| Přípravný turnaj UMT Jičín

12.02.2023

 V neděli 12.2., se naše přípravka zúčastnila prvního se série přípravných KUPAturnajů v Jičíně. Na tamní UMT jsme se ve vzájemných zápasech 7+1 a 5+1 utkali s týmy Turnova, Bělé a Mnichova Hradiště.

 V příjemné atmosféře a za velice hezkého počasí odehrály naše děti spoustu minut a doufám, že si fotbal společně s námi užily.

 SKK: Boubín, Dobai, Hadari, Havlíček, Havlík, Hikl, Hlava, Hůlka, Just, Kühnel, Pastorek, Pešta, Plíhal, Řezáč, Sakrýt, Svoboda, Švadlenka, Vasiľ, Zdražil, Žoček.

hodnocení: V neděli čekalo naše dva týmy přípravné měření sil s týmy Bělé, Hradiště a Turnova. Jeden tým hrál ve formátu 5+1 a druhý ve formátu mladších žáků, tedy 7+1. V Jičíně jsme celkově vytížili dvacet dětí. Odehráli jsme velmi vyrovnaná utkání, ve kterých začíná být znát, že od ledna poctivě trénujeme a herně se začínáme posouvat dopředu. Cením si hlavně zlepšení v situacích individuálního rozhodování a rychlého přechodu do útoku. Doufám, že docházka dětí bude i nadále jako do teď, abychom se všichni společnými silami mohli dál zlepšovat.

 Děkujeme rodičům za dopravu a podporu při utkání.