|U11| přípravný turnaj 7+1, UMT 9.ZŠ MB

12.11.2022

 V sobotu se naše děti zúčastnily na pozvání FK MB přípravného turnaje, tentokrát v systému 7+1 na UMT u OBI. 

 I když to pro pár kluků byla úplná premiéra v této formě fotbalu, troufám si říct, že náš tým v žádném případě nepropadl a v konkurenci dětí z FK MB, Sparta Kutná Hora, Polaban Nymburk a Xaverov Horní Počernice velice dobře obstál.

 I v nepříznivém počasí, kdy nad hřištěm celé dopoledne vládla mlha, jsme z naší strany mohli vidět spoustu povedených akcí,  které se nám však ne vždy povedlo zakončit gólem, což se nám prostě stává i v zápasech 5+1. Ale opravdu, některé akce v plné rychlosti, kdy jsme dokázali využít pro nás nezvykle veliké hřiště, měly parametry fotbalu kluků o dva roky starších a tak se můžeme těšit, že to v dalších sezonách bude stát za to ⚽⚽⚽⚽⚽.

sestava SKK: Svoboda, Švadlenka, Boubín, Žoček, Najman, Dobai, Čechlovský, Bruntz, Hůlka, Pastorek, Pešta, Havlíček

hodnocení trenéra Boxana:

 V sobotu nás čekal jeden z posledních turnajů před koncem podzimní části sezóny. 

Tentokrát se však pro nás od těch ostatních významně lišil. Nejen, že jsme hráli na umělé trávě a ve velkém chladnu, ale navíc se hrál formát 7+1, což znamená, že už se hrálo na polovinu celého velkého hřiště.

 Výsledky byly asi to poslední, na co jsem se dnes díval a na čem záleželo (ano, zahráli jsme vyrovnané zápasy s bilancí 3p 1v). Pro kluky se jednalo o velkou zkušenost, zápasy s novými soupeři a velkou porci fotbalu.

 Musím vyzdvihnout naši urputnost a snahu, ale spoustu věcí můžeme zlepšit.

 Děkujeme Boleslavi za uspořádaný turnaj a rodičům za podporu.