|U11| Pohár na horké půdě v Kněžmostu

25.10.2022

3. kolo Poháru OFS

TJ Sokol Kněžmost vs. SKK

sestava SK Kosmonosy: Havlíček, Bruntz, Hůlka, Pastorek, Dobai, Čechlovský, Švadlenka, Žoček, Najman

 Moje dnešní laické hodnocení bude velice stručné. Kněžmost i přes velikou obměnu kádru z loňské sezóny stále hraje líbivý fotbal. Velké díky do Kněžmostu a gratulace našim dětem k postupu do další fáze okresního poháru. Takovéto zápasy a prostředí nám a našim dětem přidává chuť do další práce.

hodnocení trenéra Kurce:

 V úterý jsme pokračovali v našem náročném týdenním programu. Ve třetím kole poháru OFS jsme s první polovinou týmu zavítali na horkou půdu pro nás velmi známého Kněžmostu.
 Od začátku jsme věděli, že po zápasech z minulého roku nás s tímto soupeřem nebude čekat nic lehkého. Ale i my jsme za rok ušli pořádný kus cesty a na zápas jsme se tak těšili a očekávali další vyrovnané měření sil na krásně připraveném hřišti.
 Od začátku bylo utkání velmi vyrovnané a i na (možná trošku menším) hřišti to bylo souboj za soubojem. Bylo vidět, že oba týmy se chtějí prezentovat týmovým kombinačním fotbalem. My jsme byli v prvním poločase jednoznačně efektivnější a šťastnější, protože jsme přečkali několik soupeřových šancích, které většinou skončily po zákrocích brankáře na brankových konstrukcích. Jinak jsme se ale prezentovali tak, jak bych si představoval a jsem rád, že v druhém poločase jsme oproti prvnímu přidali i na důrazu, z čehož měl právě domácí tým první půli nejvíce šancí.  

 V druhé půli jsme až na pomalejší vstup už víceméně v utkání byli lepším týmem a předvedli jsme několik pěkných vyjetí od gólmana až do gólové šance. Je potřeba říci, že výsledek nakonec mluví jednoznačně, ale v okresních soutěžích to pro nás zatím byl určitě nejtěžší soupeř a je třeba si přiznat, že kluci z Kněžmostu měli v prvním poločase opravdu smůlu.

 Cením si toho, že jsme vyhráli jako tým a zároveň, že když se někomu v zápase nedaří, tak na sebe zodpovědnost může vzít kterýkoliv jiný hráč. Za celý podzim si troufnu říct, že jsme viděli náš asi nejlepší zápas s okresním soupeřem a taktéž výborný výkon našich kluků.

Děkujeme Kněžmostu za utkání v příjemné atmosféře a rodičům za dopravu a jejich podporu při utkání!