|U11| Podzimní část KP v druhé polovině

08.10.2022

 KP starších přípravek pokračoval v sobotu 8.10. ve velmi pěkném areálu SK Slaný. 

 Naši kluci si ráno přivstali a v 7:40 vyrazili minibusem na nejdelší zájezd letošního podzimu, směr Slaný. V mírně pozměněné sestavě poznamenané nemocemi a zraněními a pouze s trenérem Boxanem po 90min. dorazili na místo a šlo se na to. 

 Pro hráče bylo připraveno malé překvapení v podobě nové sady dresů (ano měli je mít už na začátku sezony) a jako by to na ně trochu zapůsobilo, předvedli se v nich více než slušně.

 Dnes naši kluci nezaspali ani jeden začátek všech tří utkání, bojovali, na hřišti příkladně spolupracovali a odměnou jim byly velice příjemné výsledky ve všech třech zápasech. 

 Ještě jednou díky za výkon a už se těšíme na další hezké zápasy.

SK Kosmonosy dnes nastupoval v sestavě: Vasiľ, Pastorek, Bruntz, Hůlka, Dobai, Pešta, Žoček, Čechlovský

hodnocení trenéra Boxana:

 Kvůli menším zmatkům při odjezdu z Kosmonos jsme v sobotu vyrazili trošku déle než bylo v plánu a navíc pouze v 8 hráčích, avšak do pěkného areálu ve Slaném jsme dorazili akorát. V kabině jsme poprvé oblékli nové dresy a vyrazili na rozcvičku. 

 V prvním zápase nás čekali domácí ze Slaného a jako kdyby nám nové dresy přinesly štěstí, jelikož jsme na soupeře naletěli, vstřelili spoustu gólů a pouze v závěru si nechali po svých nedůrazech vstřelit tři banky. I když mladší soupeř nepředvedl vůbec špatný výkon, musím kluky pochválit, protože jsme měli pouze dva hráče na střídání. Tím pádem jsem všechny točil na všech postech a kluci svou roli vzali zodpovědně. 

 S Mělníkem jsme odehráli podobné utkání, ačkoliv v útoku byl nebezpečnější než první soupeř a nějaké góly jsme dostali, v zápase jsme byli lepší, soupeře jsem přehrávali a také jsme zaslouženě vyhráli.

 V posledním zápase s FKMB byla už možná cítit únava, ale i trošku zbytečná nervozita. Jedna z věcí, která mě mrzí byla, že nehrajeme stejně od první do poslední minuty a zkazíme si to tím, že si máme potřebu vyčítat chyby. Boleslav nás zaslouženě porazila, ale také jsme ji spoustu gólů nastříleli a řekl bych, že jsme byli téměř vyrovnaným soupeřem. Musím kluky pochválit za krásné góly ať už z dálky, nebo po vykombinování do prázdné, ale i za bojovný výkon v první části utkání a parádní oslavování gólů.

 Celkově šlo o jeden z nejlepších výkonů od začátku sezóny. Děkujeme za organizaci, rodičům za povzbuzování a fandění a soupeři za super zápasy.