|U11| Páteční zápas v Horkách skončil dalším vítězstvím

FC Horky nad Jizerou : SK Kosmonosy 3:6 (2:3)

branky SKK: Laušman, Mařan, Varga 2x, Baborovský, Jákeš

Sestava: Brzobohatý - Laušman, Laza Duong, Hůlka, Varga, Baborovský, Beckert, Švadlenka, Jákeš, Mařan

Hodnocení trenéra Boxana

Za krásného počasí jsme v pátek 6. května odehráli vyrovnané utkání na hřišti Horek nad Jizerou. Soupeř nás přivítal v pohodové atmosféře, podpořené pěkným prostředím sportovního areálu se spoustou fanoušků, natěšených na mládežnický fotbal. I díky tomuto se od prvních minut odehrával zajímavý zápas.

Po bojovném prvním poločase, který jsme díky skvělému výkonu domácího brankáře vyhráli po neproměněných šancích 2:3, jsme dokázali náš výkon v druhé části utkání vylepšit a konečné skóre vyznělo v náš prospěch 3:6. Díky přátelské atmosféře jsme domácímu týmu rádi vyhověli a kopli si po zápase i penalty.

Velice děkujeme týmu Horek za hezký zážitek ze hry i celkového prostředí a těšíme se na odvetu.

Poděkování samozřejmě patří i našim rodičům za podporu v zápase a odvoz.