|U11| Mikulášský KUPAturnaj

03.12.2022

 V sobotu se i naše starší přípravka účastnila Mikulášského turnaje KUPAfotbalu.

 Za velké podpory rodičů a kamarádů se našim dětem tentokrát tolik nedařilo. 

 V turnaji hraném systémem základních skupin a následného malého a velkého pla-off jim postup do bojů o vítezství utekl o jediný gól a poté už to nevyšlo ani v zápasech o umístění.

 I přesto byla vidět veliká bojovnost a fotbalovost a my všichni včetně dětí doufáme, že v dalších halových turnajích se bude našemu týmu dařit hezké výkony přetavit v lepší konečná umístění.

sestava SKK: Liška, Procházka, Havlík, Bruntz, Dobai, Čechlovský, Janeček, Doležal, Hlava

hodnocení trenéra Kurce:

Jsou povedené i nepovedené turnaje. I když jsme nakonec obsadili osmé místo, tak naší předvedené hře a výkonu to vůbec neodpovídá. Hlavně zápasy ve skupině, kde jsme hráli s obrovskou chutí a dravostí a v každém zápase byli lepším, nebo určitě vyrovnaným celkem, tak jsme měli obrovskou smůlu při zakončení a nebo nám finální akce trvala až příliš dlouho. Holt  tentokrát při nás štěstí nestálo, a tak jsme o jeden vstřelený gól nepostoupili do bojů o medaile.

 V zápasech o 5. - 8. místo, jako by se na naše nohy lepila ještě větší smůla. Šance jsme opět měli, ale my je bohužel na rozdíl od našich soupeřů neproměňovali. Jinak jsem ale s výkony kluků spokojen, konečné umístění úplně neodpovídá našemu výkonu, ale takový je někdy fotbal. 

 Jsem rád i za to, že tomto turnaji zkušenější hráči pomáhali těm mladším nabrat další cenné zkušenosti.

Děkujeme za dovoz a podporu našim rodičům!