|U11| KP, podzim ukončen na Pšovce

23.10.2022

 KP: podzimní část jsme ukončili posledním výjezdem, tentokrát na hřiště Pšovky Mělník.

 V útulném areálu na nás na velice těžkém terénu a malých hřištích (opravdu se nám zdá, že soupeři někdy staví plac pro kat. 4+1) čekalo závěrečné měření sil s krajskými soupeři. 

 Tyto odpolední termíny nám nějak nevyhovují a zase se to ukázalo i v zápasech, kdy se naše děti nemohly tzv. rozjet. I přes všechny tyto překážky však nakonec hráči bojovali ze všech sil a na hřišti předváděli individuální i týmové akce, které nakonec stačily ke dvěma vítězstvím ze třech zápasů. 

 Děkujeme domácím za pohodovou atmosféru a těšíme se na další měření sil.

 SKK reprezentovali:  Bruntz, Pešta, Vasiľ, Čechlovský, Dobai, Hůlka, Pastorek, Najman, Žoček

krátké hodnocení trenéra Kurce:

 V neděli odpoledne nás čekalo poslední kolo krajského přeboru U11, tentokrát jsme společně mikrobusem zajížděli do Mělníka na hřiště Pšovky.
 V celém turnaji jsme se snažili všechny situace řešit fotbalově, ale i díky bahnitému terénu jsme docela často kazili a to dokonce i velice jednoduché přihrávky. Nejednalo se od nás úplně o nejpovedenější turnaj, ale přes týmovou bojovnost jsme nakonec vstřelili i přes těžký terén povedené branky. 

 Zvlášť v posledním zápase byla rozhodující branka opravdu nádherná a ukázala, že hráči nejsou sobečtí a umí využít lépe postavených spoluhráčů. Jsem rád, že kluci i když se jim ne vždy daří, se snaží svůj výkon nahradit bojovností a soubojovostí.

 Děkujeme soupeřům za všechny podzimní utkání, protože pro nás to byla velmi zajímavá a důležitá konfrontace!

A samozřejmě děkujeme taktéž rodičům za podporu v Mělníce.