|U11| Další halový turnaj v Bělé pod Bezdězem pod hlavičkou "SPORTOVEC MB"

29.01.2023

V neděli 29. ledna jsme se zúčastnili se starší přípravkou dalšího halového turnaji pořádaného pod hlavičkou "SPORTOVEC MB" v Bělé pod Bezdězem.¨

Na turnaji se hrálo systémem každý s každým. Postupně se tak naše mužstvo utkalo se soupeři: FK Dobrovice, FC Sporting MB, TJ Sokol Chotětov, FK Arsenal Česká Lípa, SK Rapid Liberec "A" a SK Rapid Liberec"B" 

sestava SKK: Dobai, Hůlka, Plíhal, Boubín, Pešta, Havlíček, Řezáč, Žoček, Doležal

hodnocení trenéra: V posledním lednovém víkendu jsme odehráli náš poslední halový turnaj v zimní části roku 2023. Vzhledem k tomu, že na turnaji jsme měli jeden tým, tak jsme s trenérem na turnaj vybírali hráče podle docházky, snaživosti a chování na tréninkách za měsíc leden, které nás nejvíc zaujali a potěšili. V celém turnaji byl náš výkon zápas od zápasu lepší, bohužel v obou prohraných zápasech jsme doplatili na naší neefektivitu určitě jsme si nevytvořili méně šanci než náš soupeř, ale ten je na rozdíl od nás proměňoval. Jinak jsme celý turnaj předváděli kombinační fotbal s rychlým přechodem, tak jak chceme bez nějakého velkého herního úpadku během turnaje. I díky tomu jsme si stejně jako v prosinci odvezli bronzové medaile!

Děkujeme rodičům za podporu a dopravu na utkání!