|U11| Druhý měsíc sezony OP se nám rozjíždí

30.09.2022

Sestava SKK: Svoboda, Švadlenka, Žoček, Dobai, Čechlovksý, Hůlka, Pastorek, Bruntz, Havlíček

Další část sezony nás přivedla k utkání na půdě soupeře z Bělé. Hráči se soupeřů nezalekli a i po náročném včerejším tréninku bojovali ze všech sil a byli po zásluze odměněni vítezstvím.

trenér Kurc k utkání:

Po novém přelosování OP jsme v pátek v podvečer zavítali do pěkného areálu týmu SK Bělá pod Bezdězem.

Už od začátku jsme věděli, že kluky nečeká jednoduchý zápas a také to bylo v utkání znát. Domácí Bělá na nás nastoupila velmi aktivně a agresivně a my jsme s tím prvních 10 minut měli velký problém, ale díky zákrokům Marťase zůstal stav 0:0.

Po 10 minutách hry jsme se už přeci jen probrali a začali být více aktivní, agresivní, klidní na míči a vnutili soupeři naši kombinační hru a díky tomu jsme do poločasu vstřelili tři branky do sítě soupeře a vedli.

Jak kluci skončili první poločas, tak druhý začali ještě lépe a soupeře jsme vlastně za celý druhý poločas už moc k ničemu nepouštěli, a naopak jsme si vytvářeli pěkné brankové příležitosti.

V konečném výsledku jsme, tak nakonec zvítězili. Kluky chci za zápas pochválit, protože po ospalejším začátku jsme nakonec soupeře jasně přehráli. Pouhá škoda je, že nedáváme více branek a netlačíme se ještě více do střelby.

Rád bych vyzdvihnul výborný týmový výkon Ondry, kterému se v posledních utkáních náramně daří.

Děkujeme soupeři za utkání! A rodičům za jejich podporu!