|U11| Druhé kolo poháru OFS začalo kanonádou

03.10.2022

Pohár OFS MB U11, II.kolo

SK Kosmonosy vs. Dolnobousovký SK

sestava SKK: Vasiľ, Liška, Hůlka, Dobai, Čechlovský, Pastorek, Žoček, Švadlenka, Bruntz

V pondělí 3.10. rozehrál náš tým druhé kolo poháru OFS. 

 Jelikož měla půlka našich kluků v prvním kole volno, těšili se až to pro ně také začne. Dnes se tedy konečně dočkali a svého soupeře z Bousova ve druhém kole za celý zápas moc k ničemu nepustili a dokázali na těžkém terénu v domácím areálu jasně postoupit do kola třetího, gratulujeme.

trenér Kurc k zápasu:

 V pondělí nás v odpoledních hodinách čekalo za větrného a deštivého počasí 2.kolo okresního poháru, ve kterém jsme doma přivítali Dolnobousovský SK.

 V celém zápase jsme byli vyspělejším týmem, který udával tempo hry. Kluci se i přes některé blátivé části hřiště snažili hrát kombinačně a zbytečně se nezbavovat balonu a vždycky se s ním snažili něco udělat, čehož si velmi cením. 

 Tentokrát jsme si vytvářeli spoustu brankových příležitostí a jsem velice rád, že se dětem po delší době také povedlo nastřílet v zápase více branek. Zároveň chci ale vyzdvihnout i výkon DBSK, který po celý zápas za jakéhokoliv stavu bojoval, co to šlo a nevzdával se až do konečného hvizdu!

 Hostům z Bousova přejeme hodně štěstí do zbytku podzimní části sezony a těšíme se na setkání třeba v zimních turnajích v hale.

 Děkujeme rodičům za atmosféru a dětem za jejich gólové oslavy😊 !