|U11| Domácí utkání na velice těžkém terénu

24.10.2022

sestava SKK: Boubín, Procházka, Hůlka, Bruntz, Pastorek, Dobai, Čechlovský, Žoček, Havlíček

V pondělí jsme na svém domácím hřišti přivítali velice sympatický tým z Čejetic.

Naši kluci si se soupeřem i na velice těžkém terénu poradili a předvedli opravdu hodně povedených akcí, zakončených pěknými góly.

Děkujeme soupeři za předvedený výkon a těšíme se na další zápasy.

hodnocení trenéra Kurce:

Po nedělním turnaji v Mělníce jsme se museli rychle přeorientovat a připravit na další utkání OP.
Možná, že jsme na začátku utkání byli ještě v autobuse z nedělní cesty, protože po možná až hororovém vstupu do utkání jsme rychle prohrávali 0:3. Až tři obdržené branky nás nakoply a začali jsme konečně zase hýřit aktivitou a soubojovostí a na velmi těžkém terénu se snažili i tak hrát kombinační týmovou hrou, což nakonec vyneslo otočení výsledku a vstřelení obrovského množství pěkných branek.

Až na vstupy do obou poločasů a občas zbytečné kličkováni nemám dětem co vytknout. Věřím, že se ze začátků obou poločasů se poučíme.

Jsem rád, že přes těžký terén jsme další utkání ve velmi náročném programu zvládli a připsali si další vítězství
 Děkujeme Čejeticím za utkání v příjemné atmosféře a jejich nadšení až do konce zápasu.