|U11| Doma se nám nyní daří

09.10.2022

sestava SKK: Hikl, Hlava, Boubín, Procházka, Švadlenka, Hadari, Liška, Havlíček, Doležal, Havlík

 V sobotním odpoledni pokračoval program starší přípravky tentokrát v OP.

 I druhá část týmu vyzkoušela v zápase nové dresy, které jsme v pátek obdrželi přímo z centrály adidasu. Kluci nechtěli premiéru v novém pokazit, ukázali divákům z řad rodičů a kamarádů napínavý souboj a dokázali svého soupeře udolat v penaltách.

trenér Kurc k utkání:

 V sobotu odpoledne nás čekalo 2. kolo OP skup. JIH A. Do našeho areálu tentokrát zavítalo spojené družstvo Kochánky/Předměřice.

 Hned na začátku v kabině jsme si rozdali úkoly, které chceme, aby kluci v zápase dodržovali a zároveň jsme je nabádali, ať si utkání hlavně užijí. 

 

Hráče chci velmi pochválit, protože na obranné polovině jsme během celého zápasu hráli velmi slušnou kombinační hru, z čehož plynuly i naše šance. Jsem rád, že se všichni snažili držet rozestavení a hlavně všechny situace řešit fotbalově a nezbavovat se balónu. 

 Utkání bylo velmi vyrovnané, nejdřív jsme 0:2 prohrávali, pak přes velkou bojovnost a zápal otočili utkání na 3:2, ale přeci jen nakonec ještě na konci utkání smolně inkasovali na 3:3.

 O výsledku tak rozhodl penaltový rozstřel, ve kterém jsme byli šťastnějším týmem. Troufnu si říct, že kluci si za svůj obětavý výkon a snahu držet se pokynů od nás trenérů, výhru nakonec zasloužili.

 Největší radost mám z toho, že se všichni zápas od zápasu posouvají! 

 Děkujeme rodičům za podporu a soupeři za vyrovnané utkání!