|U11| Další hezký zápas s Kněžmostem

07.11.2022

OP, skupina sever A

TJ Sokol Kněžmost vs. SK Komonosy

sestava SKK: Svoboda, Žoček, Hůlka, Pastorek, Dobai, Čechlovský, Havlíček, Švadlenka, Bruntz

 Za závěrečný zápas skupiny sever A bych chtěl poděkovat jak našim hráčům, tak také trenérům, jelikož si myslím, že snad museli použít nějaké kouzlo. Dnes byl na hřišti prostě jiný tým než v sobotu. Kluci (všichni, včetně trenérů) moc díky a těšíme se na zimní utkání na UMT a halové turnaje.

hodnocení trenéra Kurce:

 Po nevydařené sobotě v Klášteře jsme museli rychle přepnout a dnes nás čekal zápas na hřišti v Kněžmostu.
 Už v kabině jsme si řekli, že sobotní zápas už je dávno za námi a teď už máme v hlavách všichni dnešní zápas, kde si chceme spravit chuť.
 Za celý zápas jsem na kluky opravdu pyšný, protože jsme odehráli krásný zápas jako tým. Od začátku jsme hráli s obrovským zápalem do hry, dávali včas balón od nohy a já jsem naprosto žasl, protože oproti sobotnímu zápasu jsem zase viděl tým, který bojuje, soubojuje, maká a raduje se z gólů. 

 I některé naše branky po kombinačních akcích dnes byly opravdu výstavní. Kluky je potřeba za dnešní zápas opravdu velmi pochválit, jak za přístup tak konečnou výhru! Je prostě vidět, že když se snaží plnit co mají, tak to nese své ovoce. Na podzim to byl jeden z našich nejlepších týmových výkonů!
 Děkujeme rodičům za úžasnou podporu a zároveň za jejich dovoz na utkání!