|U10| PlaneoCup Sadská

14.09.2023

PLANEO CUP – POHÁR MLÁDEŽE FAČR - U10 Sadská

sestava SKK: Folprecht J.J. - Folprecht S., Just D., Sekera, Macháček, Kubr, Skuček, Zdražil, Černý

 Dnes se naše přípravka, konkrétně ročník 2014 (doplněný o dva hráče 2015) zúčastnila svého prvního opravdu velkého turnaje. Kluci poznali co to je, jet hrát fotbal místo školy, společně autobusem bez rodičů a poměřit síly s opravdu šikovnými hráči svého ročníku. 

trenér Boxan k turnaji: Kvůli menším komplikacím s minibusem jsme na turnaj dorazili pozdě a museli jsme zrychlit, abychom vůbec stihli krátkou rozcvičku. Celkově jsme odehráli 5 zápasů a pouze jeden pro nás skončil vítězně. V prvních dvou zápasech mi od kluků chyběla bojovnost a nedokázali ani dodržovat základní pokyny. Postupně jsme zápas od zápasu hráli lépe a lépe a dali jsme i nějaké góly.   Ačkoliv si myslím, že jako tým máme na víc, soupeři byli lepší a zaslouženě jsme skončili na pátém pro nás nepostupovém místě. Doufám, že kluci si tento fotbalový zájezd užili a děkuji za pomoc i mladším klukům, kteří své fyzické nebo technické nedostatky nahradili obrovskou bojovností. 

 Po turnaji vidím, že máme ještě hodně věcí ke zlepšení a do příštích utkání musíme nastoupit hlavně s jiným přístupem. Každopádně pro děti to byla opravdu první společná zkušenost s vyspělými soupeři a já věřím, že společnou prací půjdeme jen nahoru.