| U11 | XIX. ročník turnaje O pohár starosty města Dolní Bousov

01.05.2022

 První květnový den se naše přípravka U11 se ctí zúčastnila 19. ročníku turnaje O pohár starosty města Dolní Bousov. V zajímavé konkurenci se naše děti vůbec neztratily po pěkných výkonech obsadily skvělé druhé místo 🥈🏆. 

 Los turnaje nás svedl do skupiny s týmy SK Sobotka U11, TJ Sokol Kněžnost U11 a Dolnobousovský SK U9. Druhou skupinu tvořili týmy: TJ Sokol Libáň U11, Dolnobousovký SK U11, FK Dobrovice U11 a SK Benátky nad Jizerou U11.

 Základní skupinu náš tým zvládl bez ztráty bodu a celkovým skóre 19:4 obsadil jasné první místo, když se mu podařilo ve vzájemném zápase udolat i velice silný tým z Kněžmosta 💪.

 Po základních skupinách byla i chvíle na posilnění 🍕🌭🍺🥤 a šlo na souboje o konečná umístění ⚽🏆

 V semifinále turnaje nás čekal další známý soupeř ze zlaté skupiny okresního přeboru a to tým z Benátek. Naše děti ukázaly velice bojovného ducha a i přes ztrátu dvou gólů dokázali vývoj zápasu otočit a gólem Kuby Vargy ⚽ z poslední minuty zápasu postoupit do vytouženého finále. 

  Turnaj vyvrcholil odvetou zápasu základní skupiny. Souboj s Kněžmostem byl velice vyrovnaný po celý průběh. Na hřišti to jiskřilo, v hledišti se hlasitě fandilo, ale to fotbalové štěstíčko se tentokrát přiklonilo na stranu soupeře a na konci zápasu byl výsledek 0:2 pro Kněžmost.

  Našim dětem je potřeba za celý turnaj pogratulovat a popřát hodně štěstí do další části sezony. 

sestava SK Kosmonosy U11: Zehnal (B), Beckert, Najman, Laza Duong, Folprecht, Kulichová, Varga, Hůlka, Pastorek, Jákeš     trenéři: Kurc, Boxan

Z výsledků turnaje:

základní skupina B: 

SK Kosmonosy  - SK Sobotka 10:0 branky: Hůlka 2x, Kulichová 2x, Jákeš 2x, Najman, Laza Duong, Varga, Pastorek 

TJ Sokol Kněžmost - SK Kosmonosy 3:4 branky: Najman 2x, Pastorek, Jákeš

SK Kosmonosy - Dolnobousovský SK U9 5:1 branky: Varga, Jákeš 2x, Folprecht, Kulichová

semifinále: 

SK Kosmonosy - SK Benátky nad Jizerou 3:2 branky: Pastorek 2x, Varga 

finále: 

SK Kosmonosy - TJ Sokol Kněžnost 0:2

Hodnocení trenérů:                           

 Hlavně chceme oba s trenérem všechny děti za celý turnaj velmi pochválit za jejich předvedené výkony. Děti v turnaji makaly jeden za druhého a snažily se vše do puntíku plnit tak, jak po nich chceme. Vstřelili jsme hodně opravdu povedených branek po velmi povedených kombinacích. V semifinále jsme pak ukázali obrovského týmového ducha, když hráči v zápase, v kterém prohrávali 0:2, dokázali v posledních 5 minutách otočit skóre ve svůj prospěch a vyhrát 3:2. V závěrečném finále nám pak chybělo i trošku více toho sportovního štěstíčka, ale i tak to byl z naší strany přes prohru 0:2 velmi povedený výkon. Nakonec jsme tedy vybojovali zasloužené stříbrné medaile. Pořadatelům děkujeme za krásně uspořádaný turnaj v krásném letním počasí a obrovský dík patří také našim rodičům za dopravu a jejich úžasnou podporu v hledišti!