|U11| Čtvrteční utkání zlaté skupiny proti FK Dobrovici skončilo vysokou výhrou

SK Kosmonosy : FK Dobrovice 13:1 (5:1)

branky domácích: Najman 3, Hůlka 3, Mařan 2, Varga 2, Pastorek, Bruntz, Laušman

sestava SKK: Varga (B/Ú), Pastorek (Ú/B), Pešta, Žoček, Mařan, Laušman, Najman, Hůlka, Varga, Švadlenka

Hodnocení utkání hl. trenérem Michalem Kurcem:

Ve čtvrtečním utkání OP, jsme na skvěle připraveném domácím hřišti ⚽ od 17:00 přivítali v horkém počasí 😎 🌞 tým FK Dobrovice.

Po počátečním nedorozumění s dresy 👕🩳🧦( jako domácí tým jsme navlékli rozlišováky 🟢) jsme se do soupeře jako vždy od začátku zakousli. Naši hráči byli klidnější ve hře a zároveň mnohem více na balónu než náš soupeř.

Hráli jsme velice trpělivě a předvedli jsme několik hodně dobrých vyjetí z obrany, kdy si hráči vyměnili přihrávky od brankáře, přes obránce až k hrotovému útočníkovi. Zakončení se ne vždy povedlo, a tak jsme se v poločase občerstvovali 🥤 z stavu 5:1. Ve druhém poločase a prohození na pozici brankáře, kluci pokračovali v nastaveném trendu hry a po velice povedeném výkonu nakonec utkání skončilo výrazným rozdílem branek 13:1.

Hráči zaslouží pochvalu 👏, že i ve velkém teple 🌞 a za rozhodnutého stavu, pokračovali v kombinační a týmové hře plné aktivity, za což byli celkově odměněni spoustou branek, kterých mohlo být i více.

Děkujeme soupeři za utkání a rodičům 👩👨‍🦰 a kamarádům 👶👦👧 za skvělou podporu v hledišti.