|U11| Výhra v Řepově

10.06.2022

OP, Zlatá skupina

TJ Sokol Řepov SK Kosmonosy 6:17 (2:5)

branky Kosmonos: Beckert, Hůlka 4, Folprecht 3, Najman 4, Bruntz 2, Řezáč 2, vlastní 1

sestava SKK:  Brzobohatý (B), Folprecht, Pastorek, Beckert, Bruntz, Řezáč, Laušman, Najman, Hůlka, Švadlenka

Hodnocení trenéra Kurce:

V pátek jsme zavítali za urputného vedra na krásně připravený pažit do Řepova.

Další utkání, které bylo plné soubojů, zároveň naši borci byli ale daleko klidnější na balonu, z čehož jsme si vytvářeli obrovské množství šancí. Bohužel první poločas jen kvůli naší neefektivitě skončil 5:2. V druhém poločase kluci pochopili, že když si budou dávat balon z nohy na nohu bude šancí víc a víc a zároveň jsme díky některým dobře vyřešenými akcím vstřelili v druhé půli dvanáct branek a vyhráli v konečném výsledku 17:6.

Děkujeme Řepovu za utkání v super atmosféře a rodičům za podporu a jejich dopravu na zápas!