|U11| Naše rozhovory pokračují, tentokrát s Honzou a Martinem

09.09.2022

 Ahoj, mohli byste se nám trochu představit? Hrajete fotbal už dlouho, nebo teprve začínáte?

Honza: Ahoj, já se jmenuju Honza Hadari a v Kosmo hraju fotbal už čtyři roky. Začínal jsem tady už v mladší přípravce.

Martin: Já jsem Martin Kühnel a na fotbal už chodím vlastně taky čtyři roky. Vždy jsem trénoval a hrál jenom v Kosmonosech. Mám to blízko, bydlím hned tady u hřiště. 

Honza: No já chodím v Kosmonosech do školy, ale bydlím v Boleslavi, tak musím na trénink jezdit přes celé město. Ale mám tu hodně kamarádů, tak mi to nevadí.

 Jako fotbalisti, sledujete fotbal třeba i v televizi, nebo chodíte přímo na stadion? V Boleslavi se hraje první liga, tady v Kosmo divize...

Martin: Jo, já se podívám na fotbal občas i v telce, ale raději to mám tady přímo na hřišti. I s tátou jsem se byl na fotbale podívat.

Honza: Já to sleduju taky v televizi. Na fotbale jsme byli i tady s týmem. Pamatuju si, jak jsme byli minulý rok třeba v Boleslavi, podívat se na zápas se Spartou.

 Fajn. Koukání na fotbal a trénování tady s týmem je určitě super, ale co zápasy? Stihli jste už tuhle sezónu nějaký? Nebo se teprve chystáte?

 Honza: Pořád trénujeme, ale hráli jsme s týmem už i přátelské zápasy, teď před sezónou.

 Martin: No já jsem už hrál, taky přátelák. Bylo to dobrý, ale už se těším na opravdový zápas v neděli. 

 Honza: Taky jsem v nominaci, tak nám to snad vyjde. 

Oba na neděli? Takže budete i společně v týmu? Tak to vám držím palce, ať zápas vyjde a podaří se vám vstřelit i nějaké góly a hra se vám daří.

 Martin: Díky, budeme se muset snažit.

 Honza: Zkusíme vyhrát.


 Koukám, že už vás volá trenér, budete se přesouvat na další tréninkové stanoviště. Přeji vám nejen v neděli hodně štěstí. Ať vám celou sezonu vydrží zdraví a drží se vás trochu sportovního štěstí. Snad se vám a celému týmu bude dařit a hru si užijete. Díky za rozhovor.