| U11 | Kosmo cup vyšel naší přípravce parádně

28.01.2022

Dne 23. 1. 2022 se konal první ročník Kosmo cupu. Kosmo cupu se zúčastnilo šest týmů, hrálo se systémem každý s každým. Celý turnaj se velmi vydařil, bylo k vidění spoustu zajímavých zápasů. Za celkovou organizaci turnaje patří velký dík panu Pastorkovi a sponzorům za finanční podporu.

 Naše starší přípravka měla na turnaji dva týmy (červený, bílý). Oba naše týmy si vedli velmi dobře, červený tým vyhrál celý turnaj a tým bílých skončil na medailovém třetím místě. Kromě týmových úspěchů.

Hodnocení trenérů (SKK - červený tým):

Červený tým Kosmonos byl v celém turnaji určitě nejfotbalovější celek. V zápasech kluci pěkně kombinovali, své soupeře většinou přehrávali, z čehož plynulo mnoho pěkných branek červeného týmu. Zvlášť první branka v posledním zápase byla opravdu povedená. Zároveň je potřeba vyzdvihnout i obrannou činnost červeného týmu, který za celý turnaj neobdržel jedinou
branku. Červený tým nakonec prošel celý turnaj bez ztráty jediného bodu a obsadil tak zasloužené první místo v turnaji.

Výsledky:

TÝM SK KOSMONOSY ČERVENÁ

SK Benátky : SK Kosmonosy červená 0:2 (branky: Najman, Laza Duong)

FK Arsenal Česká Lípa : SK Kosmonosy červená 0:1 (branka: Najman)

SK Kosmonosy červená : FC Sporting MB 2:0 (branky: Folprecht, Bruntz)

SK Kosmonosy červená : SK Kosmonosy bílá 1:0 (branky: Najman)

SK Akuma MB : SK Kosmonosy červená 2:0 (branky: Folprecht, Bruntz) 


Hodnocení trenérů (SKK - bílý tým): 

Bílý tým Kosmonos rozehrál turnaj velmi slušně hned na začátku turnaje si připsal dvě vítězství po velice slušných výkonech. V třetím i čtvrtém zápase kluci vždy rychle obdrželi první gól, na který už v průběhu zápasů nedokázali zareagovat, i když šance na to určitě měli. Na poslední zápas, ale kluci vynaložili všechnu sílu, která jim zbyla a připsali si důležité vítězství 2:0. Bilý tým se stejně jako červený tým prezentoval dobrou kombinační hrou podpořenou bojovností, díky čemuž obsadil bílý tým nakonec konečné třetí místo.

Výsledky:

TÝM SK KOSMONOSY BÍLÁ

FK Arsenal Česká Lípa: SK Kosmonosy bílá 0:1 (branka: Jákeš)

SK Kosmonosy bílá : SK Akuma MB 3:1 (branky: 2 Hůlka, Jákeš)

SK Kosmonosy bílá : SK Benátky 0:2

SK Kosmonosy červená : SK Kosmonosy bílá 1:0

FC Sporting MB : SK Kosmonosy bílá 0:2 (branky: Hůlka, Jákeš)


Celkové hodnocení turnaje očima trenérů:

Oba týmy odehráli vynikající turnaj a obsadili medailová umístění a zaslouží si pochvalu. Nejprve chceme poděkovat všem sponzorům turnaje: Město Kosmonosy, SK Kosmonosy, SIMROP s.r.o., fotbalová akademie Karla Kozmy (FAKK), restaurace America ,,Pod Věží" , Limit Reklama s.r.o., KUZO Partners s.r.o, HH Potraviny MB a dále také hlavně panu Pastorkovi za celkovou organizaci a podporu společně s rodiči. Zároveň také za účast všem týmům na turnaji.