|U11| Zápas na hřišti TJ Sokol Kněžmost

31.05.2022

OP, Zlatá skupina

TJ Sokol Kněžmost : SK Kosmonosy 8:6 (4:2)

branky Kosmonos: Varga, Kulichová 3, Najman, Hůlka  

sestava SKK: Brzobohatý (B), Najman, Jákeš, Laza Duong, Kulichová, Varga, Folprecht, Mařan, Beckert, Hůlka

Mistrovské utkání pohledem Michala Kurce:

 V pondělí nás čekalo venkovní utkaní v Knežmostě od 17:30 v krásném areálu, kde byly na zápas ideální podmínky a vše připraveno, jak by mělo.

 Celý zápas se odehrával ve velmi vysokém tempu, ve kterém bylo vidět spoustu krásných fotbalových akcí z obou stran. Na tuhle věkovou kategorii to bylo opravdu nadprůměrné utkání, kde se oba týmy snažily hrát kombinačně přes gólmany a vyvarovat se zbytečných nákopů. 

 V utkání bylo i spoustu pěkných kombinačních akcí a i když jsme v konečném výsledku prohráli o 2 branky, tak výsledek mohl skončit i opačně takhle pro nás.

 V zápase rozhodovaly opravdu maličkosti a záleželo opravdu na každém doteku, což je pro děti jenom dobře, protože musely pracovat ve velmi vysoké intenzitě s balónem a rychle se rozhodovat.

 Čím více takovýchto vyrovnaných utkání pro děti jenom dobře! Chceme je s trenérem za utkání velmi pochválit a věříme, že i když jsme po delší době prohráli, tak to pro ně bude motivace pro další práci v tréninkách! 

 Zároveň chceme poděkovat i soupeři, který svojí hrou přispěl ke krásnému fotbalové utkání a zaslouží od nás za svoji hru, taktéž pochvalu! Děkujeme i rodičům za podporu a dovoz na utkání!