| 21. kolo | Se Zelenčí si žáci poradili

12.04.2022

SK Kosmonosy U15 - SK Zeleneč U15   5:1 (2:0)

Hodnocení hráče Plavnického:

"Před utkáním jsme si říkali, že bychom rádi navázali na předchozí zápasy a prodloužili tak vítěznou šňůru na čtyři zápasy v řadě. Když se po přímém kopu objevil na zadní tyči nikým nehlídaný Adam Hlaváček už bylo skóre nakloněno na stranu domácích. Herní projev domácího týmu nebyl bůh ví jaký, oproti minulým zápasům chybělo tempo a nasazení. Právě proto byl vysvobozením balón za obranu na rozeběhnutého útočníka Plavnického, který balón jen posunul do branky soupeře a změnil stav utkání na 2:0.

Po poločase se naše tempo a nasazení změnilo, což mělo výborný dopad na ofenzivní činnost našeho týmu. Chvilku po poločase se po individuální akci prosadil Zahradnik (3:0). Pár okamžiku na to soupeř snížil smolnou brankou na 3:1. Deset minut před koncem Zahradník utekl obránci, nacentroval a Maršík se před odkrytou brankou nemýlil a upravil skóre na 4:1. Poslední branku zápasu vstřelila nejnovější posila Petr Valkoun"

SK Kosmonosy U13 - SK Zeleneč U13 2:1 (2:0)

SK Zeleneč jsme v podzimní části na soupeřově hřišti porazili 4:3 a bylo důležité výkon zopakovat a dostat se v tabulce před něj.

První chybu udělal soupeř v obraně ve 14. minutě kdy rozhodčí písknul hru rukou soupeře ve vlastním brankovišti a následný pokutový kop jsme proměnili v první gól zápasu. V 28. minutě jsme upevnili výsledek druhou brankou. Soupeř vstřelil do naší sítě branku v 60. minutě z přímého kopu, ale konec zápasu jsme měli již ve své režii. Po 21.kole jsme se posunuli na 8.místo(z počtu 17-ti týmů).

S aktuálním skóre 52 vstřelených branek a 54 obdržených branek jsme co se týče obranné činnosti 5-tý nejlepší tým tabulky, ale naopak kvůli nízké útočné efektivitě jsme až na 12. místě.

Hodnocení trenéra Filipa Berana:

"Kluci už na rozcvičce ukazovali, že jsou správně nastavení na zápas. Byli motivovaní, soustředili se a bylo vidět, že chtějí druhou výhru v sezóně. Na hřišti to bylo vidět. Byli jsme od začátku aktivní, kombinovali, tlačili se do šancí a soupeři balón moc nepůjčili. Odměnou byl gól z penalty, kterou proměnil Hůlka. I směrem dozadu vše fungovalo, kluci se několikrát perfektně zastoupili, soupeře bránili zodpovědně u těla. Gól jsme sice nedostali, ale trápila nás koncovka. V 28. minutě přidal druhou branku Max Vornhagen, ale od té doby jsme spoustu slibných šancí neproměnili a žádný gól už nevstřelili. Soupeř v poslední minutě pouze upravil výsledek na konečných 2:1.

Do budoucna musíme zapracovat na lepším zakončení a také kombinaci."