| 20. kolo | V Nymburce vyhrály obě kategorie

05.04.2022

SK Polaban Nymburk U15 - SK Kosmonosy U15   0:1 (0:0)

Hodnocení trenéra Martina Krále:

"Zápas se odehrával v rychlém tempu. Šance se tvořily na obou stranách. Kluci se tlačili do útočných pozic skvělými náběhy a kombinací, které zkoušíme v tréninku. Každopádně nás opět trápilo zakončení. Nymburk hodně těžil z dlouhých míčů přes dva vysoké hráče (obránce, útočník), kdy naše obranná řada místo couvání koukala, jak letí přihrávka.
Druhá polovina se odehrávala ve stejném duchu. Brankář J. Bělský sbíral většinu centrů a dlouhými výkopy hledal rozběhnuté útočníky. Ke konci zápasu nás náš Bělda znovu podržel, kdy předvedl skvělý zákrok proti útočníkovi Polabanu. V 63. minutě nabral odražený výkop náš pravý záložník J. Sotona a utekl obráncům a proměnil šanci a vystřelil nám výhru." 


SK Polaban Nymburk U13 - SK Kosmonosy U13 1:2 (1:2)

Celý zápas oba týmy předváděli kvalitní výkon a to zejména na středu hřiště, ale naše aktivita v útoku dělala brankáři a obraně soupeře problémy zejména při rozehrávce. V útoku jsme bojovali a vytvořili jsme si mnohem více šancí než soupeř, které většinou bohužel skončili zákroky dvou nejvyšších obránců soupeře odkopem na roh nebo zákrokem soupeřova brankáře. I přes naši ofenzivnější převahu jsme rozhodli zápas pouze dvěma góly v první půli (v 8. a 25.minutě). Nymburský soupeř pouze korigoval výsledek ojedinělým útokem v 18.minutě.