| 13. kolo | V Trutnově jsme předvedli velmi organizovaný výkon a odvezli jsme si vítězství 4:1

11.02.2022

MFK Trutnov - SK Kosmonosy  1:4 (0:2)

Branky: 3x Kohout, Mašek

Sestava: Hartych - Kubelka (65. Hrdlička), Žižka, Hošťálek, Šimáček - Motyčka (58. Marek), Smetana, Mašek, Král (58. Šulc) - Fabián, Kohout (65. Horák)

Report ze zápasu v podání hráče Matouše Kubelky:

V počasí do kterého by jste nevyhnali ani psa, který Vám rozkousal pár dní starý gauč, prokopl televizi a počůral dceru jsme v Trutnově sehráli vleklých 90 minut. V zápase jsme ale Trutnov k ničemu velkému nepustili a první půli jsme zakončili dvougólovým rozdílem po brankách našich juniorů Kohouta a Maška. To pro nás atmosféru lehce oteplilo. Když jsme u toho oteplování.. Po jednom dohraném souboji se Kubelka ohnal po soupeři. To neuniklo místním fanouškům, kteří ve svých dumavých hlovách usoudili, že se zákonitě musí jednat o homosexuála. Do poločasu tak prostředí i přes déšť svým skandováním značně oteplili i oni. A za to děkujeme! No a druhá půle ptáte se? Ta byla ve stylu one Kohout show. S kopačkami s dalmatinovým vzorem usoudil, že už ho nebaví mrznout. Rozhodl se dát 2 branky, završit tak svůj hattrick, nechat se vystřídat a jít do tepla. Jednoduché, účelné. V 64. minutě bylo rozhodnuto. Trutnov pouze kosmeticky upravil skóre na 1:4. Ještě bychom se s Vámi rádi podělili o jedno romantické gesto, Kuba Motyčka lišácky využil zhoršující se covidové situace a místo toho aby svou partnerku musel brát za draho do Paříže, vyvezl ji tento víkend hráčským autobusem na zápas do Trutnova. Věříme, že okolí Trutnovského zimního stadionu a fotbalového sportovního areálu splnilo svůj účel a všichni byli ještě o chlup více zamilovaní a šťastní.