| 12. kolo | Okresní derby bylo plné soubojů a emocí. Zvítězili jsme v něm 2:1

SK Kosmonosy - FC Horky nad Jizerou  2:1 (1:0)

Branky: Kohout, Fabián

Sestava: Hartych - Kubelka, Žižka, Hošťálek, Šimáček - Motyčka (78. Horák), Smetana, Mašek, Král (63. Hrdlička) - Fabián, Kohout (70. Marek)

Report ze zápasu v podání hráče Matouše Kubelky:

Do sobotního utkání jsme nastupovali plní elánu s touhou odčinit ostudnou prohru s posledním celkem z uplynulého týdne. A začali jsme dobře. Ve 4. minutě byla odpískána penalta na základě ruky hostujícího hráče.  K míči se postavila naše legenda Tomáš Fabián a jelikož byl Víkend otců, naložil s ní přesně tak, jako by střílel penaltu pěnovým míčkem v obýváku na svého malého syna Tomáška. Tušíte správně, stav utkání se penaltou nezměnil. Velmi záhy se nám ale podařilo přeci jen branku vstřelit, když se ke slovu po rohovém kopu dostal náš Aleš Kohout z čeledi bažantovití - 1:0. Další branku se nám ale do poločasu vstřelit nepodařilo. V druhém poločase jsme se soustředili především na defenzivu. Soupeř se snažil svými postupnými útoky ohrozit naši branku, naštěstí pro nás jen neúspěšně. Výsledkem otevřenější obrany hostů bylo pak navýšení stavu Fabim na 2:0. Soupeř se v závěru zmohl pouze na snížení stavu. A tak si odnášíme z tohoto víkendu další důležité 3 body.