Z Kel se nám body přivézt nepodařilo

TJ Kly - SK Kosmonosy 3:1 (1:0) 

 

V dalším kole jsme zajížděli na předměstí Mělníka, kde nás hostil tým TJ Kly. S vědomím, že se nám na hřišti soupeřů v letošním ročníku daří, jsme chtěli vstoupit aktivně i do tohoto utkání. A to se tak od prvních minut i dělo. Již v desáté minutě se řítil na domácího gólmana Adam Sítař, ale v koncovce bohužel selhal. I nadále jsme v první půli dominovali, ale i další naše příležitosti zůstaly nevyužity. Do zakončení se dostal znovu Sítař, Bažant i Žižka své dorážky do sítě také nedostali. A tak přišel zákonitě trest v podobě inkasované branky. Domácí hráč odcentroval od postranní čáry a kelský útočník byl zcela nepokryt na malém vápně a i přes snahu Hošťálka nebylo co řešit a ve 25.minutě náš tým prohrával. Přes náš stupňující tlak se nám do přestávky vyrovnat nepodařilo.

Po pauze vrhli kosmonoští veškeré své síly do útoku a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. V 51.minutě padl sporný gól, kdy podle signalizace asistenta rozhodčího brankář domácích chytil centrovaný míč Michal Šimáčka již za brankovou čárou. Bohužel jsme poté vypadli z role, dvakrát po hrubých chybách inkasovali a ztratili tak šanci na nadějný výsledek.

Komentář trenéra:

“Utkání jsme začali velmi dobře, podle představ, ale tentokrát jsme v koncovce selhali. Bohužel jsme během utkání velmi lacino třikrát inkasovali po hrubých individuálních chybách v obraně. Výsledek je k průběhu utkání krutý, ale s pouze jednou vstřelenou brankou na hřišti soupeře nemůžeme počítat s bodovým ziskem.“

 

Sestava: Hošťálek – Scheufler P. (66. Podzimek), Žižka, Michalec, Šimáček - Bažant, Žďánský, Scheufler T., Siřínek - Šulc, Sítař (55. Novotný)

Branka: 51. Šimáček

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)