Z Janovic vezeme dva body

FK Uhlířské Janovice - SK Kosmonosy 1:1 (0:0) na pen. 2 - 4


S odhodláním odčinit předchozí domácí porážku odjížděli naši hráči do Uhlířských Janovic. Do utkání jsme vstoupili aktivně a v úvodu utkání jsme byli i nebezpečnějším týmem. Bohužel dvě střely Žďánského i Sítaře o dost minuly branku domácích. Od 25. minuty jsme vyklidili střed hřiště, lehce ztráceli míč a umožnili jsme domácím nemalý počet standardních situací, ze kterých byli velmi nebezpeční. Naštěstí Hošťálek, i díky výborným zákrokům, zůstal nepřekonán a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase jsme zvýšili tempo, zpřesnili hru a o poznání lépe kombinovali, čímž jsme si začali vytvářet i brankové příležitosti. Tu největší spálil Bažant, kdy se po přihrávce Sítaře ocitl tváří v tvář gólmanovi, ale jeho zakončení ke gólu nevedlo. V 62. minutě se po pěkné individuální akci Siřínka trefil Tomáš Scheufler, kdy se z hranice šestnáctky nemýlil a zamířil přesně do horního růžku. Bohužel o tři minutky na to jsme se nevyvarovali chyby v obranné fázi a inkasovali jsme po rohovém kopu domácích. Do konce utkání jsme na hřišti dominovali, ale i přes některé naše šance se nám nepodařilo vsítit vítězný gól. V penaltovém rozstřelu se postupně nemýlili Podzimek, Kubelka, Koubek, Žďánský, a jelikož Hošťálek jednu penaltu chytil a další šla nad jeho branku, bylo po čtvrté sérii rozhodnuto.

 

Komentář trenéra:

“Čekali jsme těžký zápas, neboť domácí byli zatím bez bodu a potřebovali nutně nějaký získat. V úvodu utkání jsme nehráli vůbec špatně a vypracovali jsme si i nějaké příležitosti, ty ovšem zůstaly nevyužity. Od třicáté minuty jsme začali být pasivní a dostali jsme se pod mírný tlak domácího týmu. Vše jsme ale přestáli bez úhony. Druhý poločas byl v našem podání mnohem lepší. Byli jsme v držení míče a dostali jsme se i do mnoha šancí. Naneštěstí jsme proměnili jen jednu, a tak jsme na tři body nedosáhli. I tak po naší předchozí porážce jsme za dva body zvenku rádi. Kluci podali velmi dobrý, disciplinovaný výkon. Pochválit musíme tentokrát i náhradníky, kteří přinesli do hry oživení a byli nebezpeční pro domácí obranu. V neposlední řadě musím ocenit vynikající výkon všech tří rozhodčích.“


Sestava: Hošťálek – Keszeg (79´Koubek), Žižka, Kozma (54´ Scheufler P.), Šimáček - Bažant, Žďánský, Scheufler T., Siřínek (86´ Podzimek) - Šulc (60´ Kubelka), Sítař (70´ Novotný)


Branka: 62´ Scheufler T.

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)