Z derby v Hradišti vezeme dva body!

Mnichovohradištský SK - SK Kosmonosy 0:0 (0:0) 1:4 na pen. 
 

V dalším kole nás čekal tým z nedalekého Hradiště. Utkání, které sice mělo náboj derby, se neslo spíše v duchu bojovnosti a veškerou fotbalovost obou týmu mazal od úvodního hvizdu těžký terén. V úvodu byli aktivnější naši hráči a velkou příležitost ke skórování spálil Šulc. Domácí se osmělovali postupně a jejich největší šanci spálil Maryška, kterého v samostatném úniku vychytal Janura. Do přestávky mělo Hradiště mírnou územní převahu, ale do šancí se nedostávalo.

Obraz utkání se nezměnil ani po výměně stran. Mnoho soubojů ve středu hřiště bez významnějšího ohrožení obou branek. Za kosmonoské měl nadějnou příležitost Matěj Král, ale branku přestřelil a tak zápas dospěl k penaltovému rozstřelu. Z našich hráčů se postupně nemýlili Keszeg, Michalec, Siřínek, Šulc. Jelikož domácí tak přesní nebyli, důležitý bod navíc si tak připsali naši hráči.

Komentář trenéra:

“Pro náš tým zřejmě nejsložitější utkání, neboť nám z nejrůznějších příčin vypadli ze sestavy čtyři hráči – Kubelka, Žďánský, Novotný a Scheufler T. Jejich absence byla znát zejména při hře dopředu, přesto nastoupivší hráči zaslouží pochvalu za předvedený a poctivý výkon, který nám přinesl zisk dvou bodů, kterých si nesmírně ceníme. Jak se vyhýbám hodnocení jednotlivců, tak tentokrát musím vyzdvihnout výkon Martina Michalce, který v sobotu absolvoval těžké utkání za naší rezervu v Bezně a o den později podal bezchybný výkon i za první mužstvo. Další pozitivem je vystoupení všech tří dorostenců v utkání. “


Sestava: Janura – Keszeg, Žižka, Michalec, Šimáček - Bažant (68. Salač) , Kozma, Podzimek (54. Siřínek), Strouhal (62. Král) - Sítař (54. Beran), Šulc


Branky: -
Penalty: Keszeg, Siřínek, Michalec, Šulc

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)