V Pečkách žáci zvítězili o dvě branky!

01.10.2017 13:43

AFK Pečky - SK Kosmonosy "U15" 1:3 (0:2)

Starší žáci cestovali v nedělním dopoledni do Peček, kde se utkal druhý tým tabulky se třetím, očekával se tedy vyrovnaný zápas. První půlhodinu tomu tak opravdu bylo a hrálo se bez branek. Ve 31. minutě ovšem poslal náš tým do vedení Jan Hajdík a na jeho snahu navázal ve 35. minutě brankou do šatny Matěj Bím. Do kabin jsme tak šli s dvoubrankovým náskokem. Ještě lépe nám bylo hned tři minuty po úvodu druhé půle, kdy se podruhé v zápase trefil Jan Hajdík a zvýšil tak již na 3:0 pro náš tým. Poté jsme si již vedení hlídali, i když jsme se nevyvarovali jedné obdržené branky, která padla deset minut před koncem. Ovšem ani to nezabránilo tomu, abychom si z Peček odvezli plný počet bodů a nadále soupeřili s Mělníkem o první místo v tabulce.

Sestava: Mir. Bím – Schmidt, D. Hradec, Zajíček (54. Dragoun), Kurc, Hovorka (67. Hendrych), Skalický (67. Přibyl), Mat. Bím, Dvořák, P. Hradec (49. Bělský), Hajdík

Branky:  31. Hajdík, 35. Mat. Bím, 38. Hajdík