V Bakově jsme prohráli o tři branky

SK Bakov nad Jizerou - SK Kosmonosy "B" 3:0 (2:0)


V 5. kole okresního přeboru jsme zavítali k našemu sousedovi do Bakova nad Jizerou, kde se místní tým zatím poměrně úspěšně pokouší o návrat do I.B třídy. Proti favoritovi utkání jsme ovšem nastoupili beze strachu a na začátku zápasu jsme byli lepším týmem, lépe jsme drželi míč a hra se odehrávala především na domácí polovině. Z naší aktivity jsme si vytvořili jednu dobrou příležitost, když Beran dobře navedl míč na prostředek hřiště, ovšem střelou orazítkoval jen tyč domácí branky. Více příležitostí jsme si z dobrého vstupu do utkání nevytvořili a tak udeřilo na druhé straně. V úseku mezi 27. a 32. minutou jsme vytvořili dvě chyby, které domácí bez váhání trestali a najednou jsme tak ztráceli dvě branky. Do poločasu se již hra vyrovnala, ovšem skóre se neměnilo a do kabin jsme tak šli s dvoubrankovým deficitem.

Do druhé půle jsme vstupovali se snahou se zápasem ještě něco udělat a opět jsme byli o něco aktivnějším mužstvem, bohužel naše snaha končila většinou před bakovským vápnem. Domácí si poměrně zkušeně hlídali pohodlný náskok a do větších šancí nás nepouštěli. S přibývajícím časem se otevíraly okénka v naší otevřené obraně a toho domácí využili v 83. minutě, kdy vstřelili třetí branku a definitivně tak rozhodli o svém vítězství. Náš celek tak z tohoto zápasu odešel s prázdnou a nezbývá mu nic jiného, než ztrátu napravit v dalším domácím utkání, kdy hostíme na svém pažitu Kosořice.


Sestava: Splídek – Štěpánek, Kozma, Michalec, Král - Procházka , Kraus, Beran, Strouhal (77. Takač) - Řehoř (38. Řehák), Potrošovský (38. Somr)

Branky:  -

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)